30.01.2009 
  Справа № 2-731/09 р.



  Р І Ш Е Н Н Я

         І  М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

  30 січня 2009 року Дніпровський районний суд м. Києва

  в складі: 
  головуючого - судді         
  Стрижеуса А.М.

  при секретарі: 
      
      
     
      
   
  Алтоковій С.О.

  розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в  м. Києві цивільну справу за позовною заявою

  ОСОБА_1

   до 
  ОСОБА_2

   про розірвання шлюбу, -

  В С Т А Н О В И В :

  Позивач 
  ОСОБА_1
   звернулася до суду з позовом, в якому просить шлюб з відповідачем 
  ОСОБА_2
   розірвати.

  Свої вимоги позивач мотивує тим, що подружнє життя з відповідачем не склалося, спільне проживання  та збереження сім’ї неможливе.

  У них різні погляди на життя, різні інтереси, між ними постійно виникають конфлікти та сварки на грунті побутових питань.

  Вважає, що збереження сім’ї є неможливим.

  В судовому засіданні позивач позов підтримала.

  Відповідач в судовому засіданні позов визнав.

  Вислухавши пояснення позивача, відповідача, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

      
  Сторони шлюб зареєстрували 19 листопада 1994 року /а.с.5/.

      
  Від шлюбу сторони мають доньку 
  ОСОБА_3
   /а.с.4/.

      
  Судом встановлено, що сторони фактично з січня 2009 року не ведуть спільного господарства, не підтримують подружніх відносин, не мають спільного бюджету.

      
  Відповідно до ст.104 СК України шлюб припиняється внаслідок його розірвання.

      
  Згідно з вимогами ст.105 СК України шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду.

      
  Відповідно до ст.112 СК України суд зясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітньої дитини та інші обставини життя подружжя.

      
  Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

      
  За таких обставин суд  вважає, що збереження сім’ї є неможливим, оскільки її існування носить формальний характер і позов підлягає задоволенню.

  Враховуючи, що для написання повного тексту рішення необхідно певний час, суд вважає за необхідне оголосити вступну та резолютивну частину рішення.

      
  Керуючись ст.ст.104,105,112  СК України, ст.ст. 10, 209, 212, 213, 214, 215, 224-228 ЦПК України, суд -

  В И Р І Ш И В :

      
  Шлюб, зареєстрований 19 листопада 1994 року в Бабинецькій селищній раді Бородянського району Київської області, актовий запис № 
  НОМЕР_1
  , між 
  ОСОБА_2
   
  ІНФОРМАЦІЯ_1
   року народження та 
  ОСОБА_1
  , 
  ІНФОРМАЦІЯ_2
   року народження - розірвати.

      
  Стягнути з 
  ОСОБА_2
   при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС на користь держави державне мито в розмірі 17 /сімнадцять/ гривень, звільнивши від сплати державного мита 
  ОСОБА_1
  .

  Рішення суду може бути оскаржено до Апеляційного суду м. Києва шляхом подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду та апеляційної скарги. Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження рішення. Заява про апеляційне  оскарження  та апеляційна скарга подаються Апеляційному суду м. Києва через Дніпровський районний суд м. Києва.

      
  Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк встановлений законодавством України, рішення набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо воно не скасовано, набирає  законної сили після розгляду справи Апеляційним судом м. Києва.



  Суддя: