03.03.2009 
                                                                                            № 2-1184/1/09 р. Р І Ш Е Н Н Я

 І М Е Н Е М
     
       У К Р А Ї Н И

            03 березня 2009 року Дніпровський районний  суд  м. Києва в складі:

 головуючого 
     
                                                                       судді Кияшка О.А.

 при секретарі
     
     
     
     
     
     
                                Сироті О.О.

            розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом 
 ОСОБА_1
  до 
 ОСОБА_2
   про розірвання  шлюбу, -

 В С Т А Н О В И В:               
 ОСОБА_1
  звернувся до суду з позовом про розірвання шлюбу з 
 ОСОБА_2

     Свої позовні вимоги мотивує тим, що 19 березня 1982 р. він  одружився з відповідачкою, зареєструвавши шлюб у Центральному відділі реєстрації шлюбів м. Києва. Від шлюбу мають повнолітніх дітей. Сімейне житття з відповідачкою не склалося, в зв’язку з несумістністю характерів, непорозуміннями, різними  поглядами на подружнє життя та сім’ю. З грудня 2008 року сторони проживають  окремо, не підтримують подружні стосунки, не ведуть спільне господарство та спільний бюджет.  Подальше сумісне життя та збереження сім’ї є неможливим. Примирення не досягнуто.

                 Позивач в судове засіданні не з’явився. Від позивача надійшла заява в якій він позовні вимоги підтримує та просить розглянути справу у його відсутність.

                 Відповідачка в судове засідання не з’явиласяся. Від відповідачки надійшла заява, в якій вона позовні вимоги визнає та просить розглянути справу у її відсутність.

                Суд, дослідивши матеріали справи, дійшов наступного висновку.

                Як встановлено в судовому  засіданні, сторони зареєстрували шлюб 19 березя 1982 р. він  одружився з відповідачкою, зареєструвавши шлюб у Центральному відділі реєстрації шлюбів м. Києва. Від шлюбу мають повнолітніх дітей.

                 З матеріалів справи вбачається, що відносини в сім’ї не склалися в зв’язку  з несумістністю характерів, непорозуміннями, різними  поглядами на подружнє життя та сім’ю.

                 Сторони не підтримують подружні стосунки, спільне господарство не ведуть. Отже їх шлюб фактично розпався. Подальше сумісне життя та збереження сім'ї є неможливим. Примирення не досягнуто.

                Оцінюючи зібрані по справі докази, суд знаходить позов таким, що підлягає задоволенню, оскільки сторони тривалий час не підтримують подружніх стосунків, примирення не досягнуто, позивач вважає що подальше сумісне проживання неможливе.

                   Керуючись ст.  110, 112 Сімейного кодексу України, ст. 10, 14, 60, 212- 215, 224-226 ЦПК України, -

 В И Р І Ш И В :

 Позов 
 ОСОБА_1
  до 
 ОСОБА_2
  про розірвання  шлюбу задовольнити.

 Розірвати шлюб між 
 ОСОБА_1
  до 
 ОСОБА_2
 , зареєстрований  19 березня 1982 року Центральним відділом реєстрації шлюбів м. Києва. (актовий запис 
 НОМЕР_1
 ).

  Витрати пов’язані з реєстрацією розірвання шлюбу покласти на позивача.

            Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду м. Києва шляхом подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду та апеляційної скарги. Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються Апеляційному суду м. Києва через Дніпровський районний суд м. Києва.

 Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений законодавством України, рішення набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо воно не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи Апеляційним судом м. Києва.                    
 Суддя: