16.03.2009 
 Справа № 2-1103/09

 З А О Ч Н Е   Р І Ш Е Н Н Я

 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 16 березня 2009 року
   
     
     
 Дніпровський районний суд м. Києва в складі :

 головуючого судді   
     
     
     
 Яровенко  Н.О.

 при секретарі
     
     
     
     
 Дорошенко І.В.

 розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві справу за позовом 
 ОСОБА_1
  до 
 ОСОБА_2
  про розірвання шлюбу
 ,

     
     
     
     
     
 в с а т а н о в и в :

 Позивачка просить шлюб розірвати посилаючись на те, що 16.12.2000 року вона уклала шлюб з відповідачем. Мають спільну дитину неповнолітнього сина 
 ОСОБА_3
 , 
 ІНФОРМАЦІЯ_1
  року народження. Спільне життя сторін не склалося. Відповідач зловживає спиртними напоями та поводиться агресивно. Сторони не ведуть спільного господарства та не підтримують шлюбні стосунки.

     
 Позивач  в судовому засіданні позов підтримала.

 Відповідач  до суду не з’явився, повідомлений належним чином про день, час та місце розгляду справи, причини неявки суду не повідомив, а тому по справі необхідно постановити заочне рішення, відповідно до ст. 224 ЦПК України через неявку відповідача в судове засідання.

 Суд, вислухавши пояснення позивача, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку, що даний позов підлягає задоволенню.

 Як вбачається з пояснень та матеріалів справи сторони вступили в зареєстрований шлюб 16.12.2000 року (а.с.5). Сторони мають спільну дитину неповнолітнього сина 
 ОСОБА_3
 , 
 ІНФОРМАЦІЯ_1
  року народження (а.с.4).

 Відповідно до ст. 112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

 Оскільки із-за неправильної поведінки сторони втратили довір’я та повагу один до одного, намагання суду примирити сторони успіху не мали, а тому зберегти сім’ю не надається можливим.

     
 Виходячи з наведеного, керуючись ст.ст. 112 СК України, ст.ст. 10, 57, 60, 213, 215, 218, 224-226 ЦПК України, суд, -

 в и р і ш и в :

 Позов 
 ОСОБА_1
  до 
 ОСОБА_2
  про розірвання шлюбу задовольнити
 .

 Шлюб між 
 ОСОБА_1
 , 
 ІНФОРМАЦІЯ_3
  року народження та 
 ОСОБА_2
 , 
 ІНФОРМАЦІЯ_2
  року народження зареєстрований 16 грудня 2000 року відділом реєстрації актів громадянського стану Дніпровського районного управління юстиції в м. Києві (актовий запис № 
 НОМЕР_1
 ) – розірвати.

     
 При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦСу стягнути з 
 ОСОБА_2
  25 (двадцять п’ять) грн. судового збору в доход держави, звільнивши 
 ОСОБА_1
  від сплати судового збору.

 Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, яку може бути подано протягом 10 днів з дня отримання його копії.

 До суду може бути подана заява про апеляційне оскарження рішення суду протягом десяти днів з дня його проголошення. Апеляційна скарга подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Суддя
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 Н.О. Яровенко