29.01.2009 

Справа № 2-670/2009 р.

Р І Ш Е Н Н Я

І  М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

29 січня 2009 року Дніпровський районний суд м. Києва

в складі:  головуючого - судді             Стрижеуса А.М.

при секретарі:                 Алтоковій С.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в  м. Києві цивільну справу за позовною заявою:

ОСОБА_1

до ОСОБА_2

про розірвання шлюбу, -

В С Т А Н О В И В :

Позивач ОСОБА_1  звернувся до суду з позовом, в якому просить шлюб з відповідачем ОСОБА_2  розірвати.

Свої вимоги позивач мотивує тим, що подружнє життя з відповідачем не склалося, спільне проживання  та збереження сім’ї неможливе.

У них різні погляди на життя, різні інтереси, між ними постійно виникають конфлікти та сварки на грунті побутових питань.

Вважає, що збереження сім’ї є неможливим.

В судовому засіданні позивач позов підтримав.

Відповідач в судовому засіданні позов визнала.

Вислухавши пояснення позивача, відповідача, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Сторони шлюб зареєстрували 29 квітня 2005 року /а.с.5,6/.

Від шлюбу сторони дітей не мають.

Судом встановлено, що сторони фактично з квітня 2007 року не ведуть спільного господарства, не підтримують подружніх відносин, не мають спільного бюджету.

Відповідно до ст.104 СК України шлюб припиняється внаслідок його розірвання.

Згідно з вимогами ст.105 СК України шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду.

Відповідно до ст.112 СК України суд зясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітньої дитини та інші обставини життя подружжя.

Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

За таких обставин суд  вважає, що збереження сім’ї є неможливим, оскільки її існування носить формальний характер протягом тривалого часу і позов підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст.104,105,112 СК України, ст.ст. 10, 209, 212, 213, 214, 215 ЦПК України, суд -

В И Р І Ш И В :

Шлюб, зареєстрований 29 квітня 2005 року в міській адміністрації Росіце департаменту внутрішніх справ району Брно - венков Чеської Республіки, актовий запис НОМЕР_1  в томі 3-ому за 2005 р. на сторінці НОМЕР_2 , між ОСОБА_1   ІНФОРМАЦІЯ_1  року народження та ОСОБА_2   ІНФОРМАЦІЯ_2  року народження - розірвати.

Стягнути з ОСОБА_1  при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАГС на користь держави державне мито в розмірі 20 /двадцять/ гривень, звільнивши від сплати державного мита ОСОБА_2 .

Рішення суду може бути оскаржено до Апеляційного суду м. Києва шляхом подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду та апеляційної скарги. Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження рішення. Заява про апеляційне  оскарження  та апеляційна скарга подаються Апеляційному суду м. Києва через Дніпровський районний суд м. Києва.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк встановлений законодавством України, рішення набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо воно не скасовано, набирає  законної сили після розгляду справи Апеляційним судом м. Києва.

Суддя: