1887 дней назадАноним

Доброго дня! Скажіть , будь ласка, батьку мого чоловіка прийшов лист попередження про арешт його майна за його ж борги . Квартира не приватизована , прописаний чоловік,його батько та мати. Чи може мій чоловік прописати мене у цій квартирі? Оскільки у нас скоро народиться дитина і її теж доведеться там прописати..

~= А Д В О К А Т =~

...тобто додам точніше: для прописки (реєстрації) вашої невістки - таки потрібна і ваша згода в тому числі (і всіх інших прописаних), без якої не пропишуть.

Аноним

Доброго вечора..чи можна прописатися у будинок,якщо власник не живий,і спадкоємиць не переоформила на себе,а там проживає мій чоловік.

~= А Д В О К А Т =~

Тільки після повного переоформлення спадщини.

Галина

Чи має право прописатися дружина в неприваатизоване житло після смерті чоловіка

Може, тільки після переоформлення договору найму.

~= А Д В О К А Т =~

...але хто їй переоформить? Скоріше неприватизоване таке житло буде передане іншим особам місцевими органами влади, якщо там ніхто інший з членів сім'ї не є прописаний (зареєстрований).

Аноним

Доброго вечора чи можна прописати дружину до хати якщо вона не є преватизована

~= А Д В О К А Т =~

Можна з письмового дозволу всіх інших прописаних (зареєстрованих).

Аноним

Донька не може приписатися в своїй квартирі з сином.чи потрібне дозволення від батька дитини (вони в розводі 2013 р. він живе в росії)

Доброго дня. Так, дозвіл потрібен, не має значення, що вони розлученні, це не впливає на його батьківські права. Можна вирішити спір у судовому порядку або звернувшись до органу опіки. Якщо батько ухиляється від обов"язку виховувати дитину, тоді є підстави для позбавлення його батьківських прав.

~= А Д В О К А Т =~

Простіше все ж здобути дозвіл від нього, або чекати поки дитина стане повнолітньою. Адже ще виникне питання в 14 років про громадянство дитини, якщо у матері і батька були різні громадянства при народженні дитини (залежно від того, що записано в свідоцтві про народження). Та й важливе місце народження дитини, про що тут не надано інформації.

Аноним

Доброго вечора чи можна прописати дружину до хати якщо вона не є преватизована і якщо вона на батькові і зареєстровані там його діти

~= А Д В О К А Т =~

Можна з письмового дозволу всіх прописаних там.

Аноним

Хата не приватизируется!!!! На нее оформляется право собственности. Приватизация - это выкуп имущества у государства!!!!!!!!!!!!

~= А Д В О К А Т =~

Статус этой "хаты" не определён автором вопроса. Это может быть и неприватизированная квартира, или кооперативная квартира (выкупленная или ещё не полностью выкупленная), или особняк никак не оформленный или оформленный (но не известно как именно - в пользование, в личной-частной собственности или особняк как "колхозный двор" по-старинке).

Аноним

Никогда в жизни квартира не была хатой, тем более особняк!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~= А Д В О К А Т =~

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B0%D1%82%D0%B0 Хата — загальнопоширена на території України назва житлової споруди. Поряд із цим терміном у західних районах побутували назви хижа, халупа, на Лівобережжі — хатина. У південних степових районах частково заглиблене в землю житло називалося бурдей, землянка, а підвищене — верхова хата, горішня хата, горішник. Бідняцька хата гуцулів та бойків Карпат також мала назву бурдей (бурдій).

В українській мові хатами називають будівлі з різних матеріалів — рублені, мазані або глинобитні, а також цегляні та кам'яні. Залежно від матеріалу і способу побудови хати можуть вживатися уточнюючі назви: цегляна, кам'яна, мазанка, хворостянка, ліплянка, глинянка, саманка, колиба. Маленька (незакінчена) хатинка називалася бу́хня.

Хатою також називають окреме приміщення, кімнату в сільському будинку, у розмовному мовленні — і квартиру в багатоквартирному будинку.

Внутрішнє планування хати, її забудова, на території України схожі, хоча у кожній місцевості внутрішній інтер'єр відбиває регіональні особливості життя корінних українців. Прообразом саме української хати вважають житла трипільців часів неоліту.

У той час як в українській і білоруській мові термін «хата» означає житловий сільський будинок взагалі, у російській мові «хатою» називають сільське житло в Україні, в Білорусі і на півдні Росії. У «Словарі Грінченка» відповідниками укр. хата подані рос. домъ, изба, хижина.

Аноним

Доброго дня, чі можна приписати дитину в хату яка не приватизована

Аноним

ХАТА (дом) НЕ ПРИВАТИЗИРУЕТСЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! На него оформляется право собственности. Приватизация - это приобретение имущества у государства.

~= А Д В О К А Т =~

ХАТА может принадлежать государству также и тогда её можно приватизировать!

Автору питання. Якщо хата має приватного власника, то особа, яка сама вже прописана там - може приписати лише свою неповнолітню дитину без згоди власника (чи без згоди держави, якщо вона державна). Але має бути про це згода обох батьків такої дитини.

Аноним

Скажіть будь ласка, син жив з батьками , вони померли заповіт зробили на онуку (яка відмовляється від заповіту). Син хоче приписатися в цей будинок (який не приватизований). Приписати його не хочуть . Куди звернутися? Можна приписати без приватизації???

Приватні будинки не приватизуються, необхідно оформити спадщину, а потім за волевиявленням нового власника можна буде зареєструватись у будинку.

~= А Д В О К А Т =~

Все ж не зрозуміло що ви маєте на увазі щодо того, що "будинок не приватизований"? Хто в даний час є (чи був) власником будинку та прибудинкової земельної ділянки (адже зараз це має оформлятись в комплексі разом земля і будинок та земля має мати кадастровий номер)?

Аноним

Я хочу приписати чоловіка в не приватизовану квартиру,але одина прописана людина проти.Що робити?

Аноним

Чи можна прописатися в неприватизовану квартиру до свого батька, який лежачий хворий та не в свідомостіі

алла

чы можна зробыты пропыску колы непрыватызованый будынок

Ірина

Якщо мій батько хоче прописати в квартиру свою дружину, квартира не приватизована, він отримав її як військовослужбовець, квартиронаймачі батько, донька і онука. Дружина буде брати участь у приватизації?

Ірина, так, квартира буде приватизуватись на усіх зареєстрованих осіб у житловому приміщені.

Лідія

Доброго дня,підкажіть чи можу я прописатися у не приватизовану квартиру за згодою прописаних там людей,якщо основний квартиронаймач помер і договір найму не змінено?

Віта

Чи можна прописатися в неприватизовану квартиру якщо прописаний лише чоловік але він мобілізований

При написании ответа используется разметка Markdown.