656 дней назадАноним

Після правопорушення пройшло вже 3,5 місяці і тільки зараз прийшла повестка до суду. Чі правда що якщо пройшло 3 місяці то справу мають закрити?

Правда. Але там є особливості - потрібно більше інформації, тому що отримати майже такі ж самі проблеми можна і при "закритій" справі. Якщо цікавить юридичний супровід такої процедури - звертайтесь безпосередньо на e-mail: advocate-s@i.ua або на САЙТ.

Провадження по справі закривають у зв’язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення. (ст.38 КУпАП) Адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, а також правопорушень, передбачених статтями 164-14, 212-15, 212-21 КУпАП, може бути накладено протягом 3 місяців з дня його виявлення, але не пізніше 2 років з дня його вчинення.

Це теорія. Практика жорсткіша. Можуть так "закрити" справу по строку, що вину надійно встановвити в мотивувальній частині для послідуючих цивільних судів "находка"! Тобто є свої нюанси.

При написании ответа используется разметка Markdown.