282 дня назадЛідія

Добрий вечір!Підкажіть, як буди. Мій старший брат проживає в шлюбі з дружиною на протязі 8 років. Займав гарну посаду, з часом почав пить (в запой), останні 2 роки сильно п'є, втратив роботу, машину дружина на себе переписали, на місце чоловіка влаштувала свого брата, переоформила на себе земельну ділянку.Знаю точно що вона підсипає психотропні ліки, не дає його лікувальних (посилаючись на те що вона його законна дружина) вона знає що йому краще! Займається самолікуванням!і т. Д і т. П.Підскажіть що можемо ми родичі(батько, мати і сестра) зробить, як його спасти? Дякую!

Поки він повносправний та має право приймати рішення самостійно (ще не визнаний неповносправним), то у вас є можливість (та знайти способи як це зробити, в тому числі способом "клин клином вишибають", використовуючи те, що ви рідні знаєте його не гірше дружини - "нерпи") умовити його спочатку покинути дружину та переселитись до вас, а пізніше розпочати судовий процес розлучення та розлучитись. Лише після того зможете юридично "обрізати" можливість такої "дружини" впливати на хід подій ефективно. А вже пізніше (або одночасно в процесі розлучення) будете допомагати йому відстоювати право на половину спільно нажитого в шлюбі майна. Можливо прийдетьться після його розлучення надалі вже вам знову через суд визнавати його неповносправним (якщо не кине пити та/чи "вживати" щось інше) та здійснювати захист його прав за нього, але без нього неповносправного. А якщо не буде з самого початку зараз його бажання здійснити цей перший крок (про що сказано вище) - то нічого не вийде. Адже кожний має право на свободу власного волевиявлення і "залізною рукою до щастя" заганяти проблематично. Краще найміть для всього цього адвоката, самостійно справитись малоймовірно.

Лідія (автор вопроса)

Дякую! Ще таке питання.Як можливо припинити самолікування з іі боку(дружини),вже п'ятий день вона з допомогою якоїсь медсестри ставлять йому крапельниці.Сьогодні написали разом з мамою заяву до поліції,вони пообіцяли приїхати...приїхали вже аж під вечір,іх не пустили до хати.Вчора ,я ходила його провідати,він лежав після крапельниці в неадекваті,руки буди всі в синцях,я зробила фото...вже не знаємо що робить далі...вона вирушає йому ,що з ним все добре(хлопець майже 180 см) вже навіть сили в нього нема вставати з ліжка...

Все написано вище. Нічого іншого додати немає. Хто хоче побачити (прочитати) - той побачить (та прочитає)...

При написании ответа используется разметка Markdown.