284 дня назадТетяна

Ситуація: сільський населений пункт, городи сусідів сходяться, на їх межах створено так звану лінійку - дорогу для транспорту, що обробляє городи. При створенні, всі сусіди дали письмову згоду. Зараз, один із сусідів хоче поставити бетонний паркан по периметру городу. Якими правилами і нормами треба керуватися в цьому випадку, адже буде затінено сусідні ділянки та буде утруднений проїзд транспорту та с-г агрегатів?

Всі юридичні спори потрібно вирішувати через суд, не по голові ж його тапком бити всім миром.

Если он поставит забор по периметру своего приватизированного участка- то тут он полностью прав и соседи не могут этому препятствовать, а вот высота забора регулируется нормами. http://montagnik.com/dizayn/6031-pravila-ustanovki-parkaniv-mis-sysidamy.html- прочитайте это

Тетяна (автор вопроса)

Це все зрозумію, але є письмова згода на виділення 2х метрів вздовж ділянки, для дороги, паркан поставить по своїй межі, поставить ворота та буде їздити по чужій землі, не давши своєї? Якось абсурдно! повинно ж бути пояснення для такихх випадків. Сусіди втратять , не меннше метра вздовж його паркану - трактор близько не під'їде орати.

Всі юридичні спори потрібно вирішувати через суд...

При написании ответа используется разметка Markdown.