284 дня назадОлег

мені 26 років в березні буде 27 попався на роботі попав в воєнкомат там дали проходити комісію прошов майже всю визвали ще раз і сказали що в серпні маю йти в надсгвардію маю дві повісткі в якіх розписався на 20-26 липня якщо зроблю лікарняне на ці чісла і потом не буду являтись і не братиму повісток шо мені грозить за це

Аноним

Гірше ніж армія нема нічого. Навіть тюрма. А Вам в гіршому разі умовно.

Грозить кримінальна відповідальність. Сотні титяч і більше людей проходять строкову службу, скидають з себе інфантильний обладунок "гражданки", мужніють і вчаться бути дисциплінованими, відповідальними, а не залишатись на все життя відюльними боулінг-хлопчиками - і нічого "страшного" не відбувається. А чому це для аноніма армія гірше ніж тюрма - не зрозуміло. Може він "дівчинка", або ще щось в тому роді ("Вам" з великої букви пише)?

Аноним

я советую отслужить спокойно в армии и не прятаться за других таких же ребят , а может это ваше призвание родине служить попробуйте с начала на срочной службе, а потом и контракт подпишите.СОВЕТУЮ

да уж, на русском языке советуют идти в армию. на украинском - отговаривают....

Аноним

я можу і украінською хлопця агітувати в ЗСУ якщо він мене не розуміе російською

Аноним

Шановний пане Балабушко Андрій! 1) А Ваш син служив в українській армії? 2) Якщо армія таке добро, то чому такса за те, щоб не йти служити приблизно 2 тис дол.? А "Вам" з великої букви пишеться як звертання до конкретної особи. Перегляньте правопис і граматику української мови. Обов'язок іти служити може бути в тій державі, яка дбає за своїх громадян! В нас такого не спостерігається! З повагою, не юрист!

Аноним (автор вопроса)

а можна конкретну відповідь якщо на ті повісткі буде лікарняне а інші не підписуватиму шо буде за це????

Аноним

справка о том ,что вы находитесь на больничном в момент призыва является документом для отсрочки , но только на время больничного , но придет осень и начнется новый призыв и тд. и тп.

Не шановний пан анонім, який перекрутив мої дані ніби небобачає та вказав "Шановний пане Балабушко Андрій!" Мене вірно звати Анатолій і прізвище Балаушко. На рахунок того чи маю моральне право щось говорити про армію, то згоджуюсь лише в тому, що в мій час була трохи інша обстановка, можливо не така жорстка. Але теж мали місце неуставні відносини, доходило часом і до самогубств, не кажучи вже про різні "примизгування". Проте це процеси з життя і в різні часи та в різних державах у чоловічих колективах це все тою чи іншою мірою має місце (що в Україні, в США чи в РФ тощо) - проте це вчить мужика бути мужиком, а не розмазнею, яка може стати в подальшому тільки "голубим" або "підкаблучником" або взагалі нецікавим нікому як особистість, просто "травою в полі, яку пасуть корови".

Про мене особисто (зокрема, чи маю моральне право говорити про військову службу) можете ознайомитись за ПОСИЛАННЯМ де вся інформаціфя не фейк, а повністю автобіографічна:

При написании ответа используется разметка Markdown.