339 дней назадНеизвестный

добрий день.чи мав право чоловік зробити дарчу майна на племінницю маючи малолітнього сина зробивши втрату будинкової книги де була прописана дитина і син не був записаний в його паспорті тобто ніби не існував.дарча була підписана в лікарні бо чоловік був в тяжкому стані.ми були в розлученні але залишились в добрих відносинах.я була за кордоном дитину гляділа моя мама.раз в рік я відвідувала його з сином.через рік чоловік мені розказав що сестра таким чином зробила дарчу коли він був в лікарні бо думала що він помре але обійшовши факт що є син малолітній в епоху.можливо я б і не знала але моєму синові треба було довідку з місця проживання де він був з народження прописаний в чоловіка я виявила нову будинкову книгу де мій син не був прописаний таким чином я виявила цю аферу з дарчою майна.так як я була більш зацікавлена щоб чоловік був здоровий хоч ми і були в розлученні.прописали в нову будинкову книгу і чоловік сказав що мій син завжди буде мати можливість жити в цій хаті бо він там народився.так пройшло 10 роківюкілька днів тому він раптово помер.те що наш син має право на спадщину це я знаю але я знаю що існує фальшива дарча в сестри чоловіка.на сьогоднішній день нашому синові 25 років.з юридичної точки зору що він може зробити і куди звернутись так як немає ніяких відмов від спадщини бо на мій погляд так як сам документ напевне буде показаний і буде вказана фамілія нотаріуса яка сфальсифікувала документи.що можна зробити і як діяти бо син прописаний на території а дарча на дочку сестри.дякую

Аноним

Ничего нотариус не фальсифицировал. Любой человек может осуществить договор дарения своего имущества без согласования с кем-либо (если речь идёт о его доме), прописка права собственности не дает. Домовые книги отменили. После договора дарения Ваш сын как несовершеннолетний оставался прописан в доме, прав на дом он не имел. Сейчас он также не имеет, так как наследственного имущества нет.

Неизвестный (автор вопроса)

я знаю що батько опікун чи усиновитель за законом не має права дарувати майно своїх дітей або підопічних.а те що може будинкові книги відмінили то в 2008 році коли була зроблена ця дарча вони ще існували.а діти повинні мати право на спадщину

Неизвестный (автор вопроса)

тим більше що прописаний син був всі 25 років і мав добрі відносини з батьком.дарча була зроблена в лікарні коли він був присмерті.я думаю що в судовому порядку можна оспорити цю дарчу

Аноним
  1. Договор дарения может ОТМЕНИТЬ только даритель, но не Вы, не Ваш сынок и никто другой. 2. При чём тут опекун? Усыновитель? 3. Ваш муж распорядился СВОИМ имуществом, а не имуществом своего ребенка!!!! 4. Прописан хоть 25 лет, хоть 55 лет - прописка ПРАВА СОБСТВЕННОСТИ НЕ ДАЁТ!! 5. Дети действительно имеют право на наследство, но к Вас нет наследства - дом не принадлежал Вашему бывшему мужу на момент смерти. С таким же успехом можно требовать назад машину, проданную мужем 10 лет назад, потому что сын остался без машины. 6. Вы пишите, что дарение было оформлено когда он был пни смерти - но он же тогда не умер? Значит если хотел бы - отменил договор дарения. Но он не отменил, прожил еще 10 лет..7. Если ВЫ считаете, что сможете отменить договор дарения в судебном порядке - флаг в руки! Дело бесперспективное, тем более давнее. Может у Вас много лишних денег - тогда отдайте их детям. На всякий случай уточните: дом изначально кому принадлежал: родителям бывшего мужа? Вы с ним строили? Или другое?
Неизвестный (автор вопроса)

будинок належав батькам чоловіка.батьки померли не залишивши заповіту.через 6 місяців хату розділили на чоловіка і сестру.я виписалась в 1999 році.розійшлась в 2004.дарча була зроблена десь в 2007.мені від цієї власності нічого не треба але я навіть не попросила аліментів а сестра обійшла таким манером нашого сина.

Неизвестный (автор вопроса)

будинок належав батькам чоловіка.батьки померли не залишивши заповіту.через 6 місяців хату розділили на чоловіка і сестру.я виписалась в 1999 році.розійшлась в 2004.дарча була зроблена десь в 2007.мені від цієї власності нічого не треба але я навіть не попросила аліментів а сестра обійшла таким манером нашого сина.

Аноним

Таким образом дом принадлежал Вашему бывшему мужу и его сестре по наследству от родителей. Вывод: обошла-не обошла(Вы можете рассматривать как угодно) дарение оспорить не получится, наследства у вашего сына нет.

Аноним

Автор, вам несколько человек уже написали, что все по закону. Ваш муж имел право дарить свое имущество кому угодно, вы к нему отношения не имеете. Если сестра его уговорила на дарственную и была ему ближе сына, получила свой дар, и ваш муж не оспаривал его законность столько лет, значит, его все устраивало. Это не наказуется и не отменяется. А алименты могли и получать, сами виноваты. Сейчас только локти кусать можете. А хотите судиться - пробуйте, вас это развлечет.

Неизвестный (автор вопроса)

дякую за інформацію

При написании ответа используется разметка Markdown.