281 день назадАноним

Чи можу заявити про сплив строку позовноі давності,якщо я не вносив платежі 1рік 2місяці?

Платежі на що? Ви можете конкретніше описати Вашу ситуацію? Взагалі то залаьний строк позовної давності становить 3 роки, але існують спеціальні строки позовної давності, та й нюанси з обчисленням строків є.

Аноним (автор вопроса)

кредит в приват банку питання про пеню та штрафні санкціі який строк позовноі давності та чи мав банк право нараховувати штрафи та пеню після рішення суду чи можливо ці нарахування скасувати якщо на рахунок не надходило коштів більше року

Відповідно до ЦК 1 рік, якщо В кредитному договорі він не збільшений. Сумма боргу стягується відповідно до рішення суду.

Аноним (автор вопроса)

Решение суда было 10 месяцев назад платежи вносились чуть больше года сумма была 28 тис а сейчас 53 тис;но я не согласен с этой суммой что можно сделать

Давайте ще раз. Була заборгованість за кредитом. Банк подав позов до суду, відповідно до рішення суду з Вас повинні стягнути кредит, проценти на пеню. Жодних коштів Ви не сплачували та не отримували від банку після рішення суду, так? Я не розумію. на підставі чого банк надалі нараховує Вам пеню... Треба дивитися кредитний договір, позов та рішення суду.

При написании ответа используется разметка Markdown.