341 день назадСергій

Добрий день. Близько 2 тижнів назад я отримав від приватбанку смс в якій говорилося що з мене знімуть 9 грн. На користь - українського бюро кредитних історій. Якщо я не хочу щоб з мого рахунку перерахували 9 грн даній організації, то повинен відправити смс на вказаний номер до 20:00 поточного дня. Смс я не відправив і з мого рахунку приватбанк зняв 9 грн і перерахував даній організації. Я написав оператору приватбанку, що я ніяких послуг в даній організації не замовляв і не отримував і не повинен платити за послуги яких не замовляв. Також я поцікавився в оператора чи передавав приватбанк мої особисті дані ООО Украинское бюро кредитних историй. Оператор відповів щоб я питав про це УБКІ звідки у них мої особисті дані. Скажіть чи законно все вищеописане і чи має право банк передавати особисті дані клієнтів банку, які напевно становлять банківську таємницю якомусь ООО? Як мені законно повернути свої гроші? Будь-ласка відповідь напишіть на почту: mazepa2008@ukr.net. Дякую.

Якщо ні в договорі, ні в умовах кредиту не обумовлено про списання банком коштів на користь бюро кредитних історій, то кошти списано неправомірно. Право на передачу ваших даних третім особам ви скоріше всього самі надали банку, підписавши відповідну заяву (це у всіх банках і не тільки банках такі заяви дають на підпис).

Або в договорі є посилання на сайт (які не будь "хитрі" правила), де ці умови прописані.

Чего уж там удивляться - это же Приват. У чудного банка на сайте размещен удивительный публичный договор - в котором Вы найдете очень много интересного. А при более детальном изучении вышеупомянутого договора, наступает ощущение отката цивилизации к эпохе феодализма.

Сергій (автор вопроса)

Дякую за швидку відповідь. Договір з банком я не підписував тільки анкету заповняв. Як мені повернути гроші? Можливо написати заяву в агентство з питань захисту прав споживачів, або скаргу в НБУ? Чи може спочатку написати претензію і віднести в банк?

Подавайте спочатку претензію, якщо не буде результату- тоді заяви в управління захисту прав споживачів і НБУ.

Аноним

Т.е. Передача ваших данных в бюро Вас не интересует, вы готовы обратиться в НБУ по вопросу возврата целых 9 грн? Целое состояние?!

Підписавши так звану "анкету" - ви фактично (і майже юридично) погодились з тим, що підписали публічний договір, що розміщений на сайті банку. А далі поверніться до інформації колеги Владилена. Повернути кошти надійно можна лише через суд, а це судовий збір заплатити на багато більшу суму (який повернуть вам, якщо виграєте справу!) тощо.

При написании ответа используется разметка Markdown.