308 дней назадАноним

як вирішити проблему межі між мною і сусідом, якщо я по неуважності заліз коли добудував пристройку на межу сусіда. Погрожує у перемірці ділянок меж,судом!! Хоча по факту межі заборів між нами стояли давно, ще до моєї покупки дачі. А зараз вихоить що я заліз на його ділянку.Методи вирішення для мене порадьте???

Подача в суд - грошова компенсація - мирова угода, затверджена судом - переоформлення землевпорядної документації на підставі мирової угоди. Оскільки не можна залазити на на чужу ділянку - почитайте "Кайдашеву сім'ю".

Аноним (автор вопроса)

в мене не приватизована земля, а вона зробила приватизацію пару днів назад , то виходить що я заліз на її приватизовану ділянку на 1 метр. Вона хоче продавати дачу і не може через те що тепер не збігаються документи!! Як це все правильно зробити мені???? дякую

А интересно на основании каких документов была сделана приватизация? подписывали ли вы границы между вашими домовладениями?

Аноним (автор вопроса)

так підписував, але на момент підписання цієї пристройки ще не було!! порадили домовитись з сусідкою ( але вона хоче за 2 кв метри землі немалі гроші) через нотаріус створити 2 акти для мене і для неї про віддачу мені цієї захопленої землі. І тоді ці документи прикріплюються до загальних документів і вона зможе продати земельну ділянку і я зможу жити спокійно... Це правильне рішення???

це один з можливих варіантів (МИРНИХ).....

і найоптимальніший...

При написании ответа используется разметка Markdown.