27 дней назадНеизвестный

Подати клопотання про визначення огляду подии не допустимим доказом згидно ч.3 .233 КПК украини.томущо видсутня ухвала слидчого суди про дозвил огляду мисця подии,то дело закрывается? Э

Не совсем полно изложен вопрос...

огляд місця події провадиться без усіляких ухвал слідчого судді.

Огляд місця події є слідчою дією, підстава проведення якої зазначена в ч. 2 ст. 223 КПК України, а не ухвала суду.

При написании ответа используется разметка Markdown.