294 дня назадАноним

Підкажіть будь ласка, автомобіль був розбитий з вини водія, ДТП ніякого не було, чи відшкодовує страхова якусь певну суму? страховка звичайна, не Каско.

"цивілка" передбачає відшкодування шкоди, завданої третім особам з вини водія, а не авто винуватця, для цього потрібно було КАСКО

А чим доведена "вина" водія? Є сумніви, що водій винен без письмових доказів.

Аноним (автор вопроса)

водій винен, розвертався та погнув раму в 5-ти тоннику, майстри кажуть що ремонту може і не підлягати...

Вина не встановлюється вами - ви не уповноважений на це, ось у чому фішка. Можуть бути десятки факторів, які нівелюють вину водія у приведених умовах. Тому і вказую про те: які є письмові належні докази??

Аноним (автор вопроса)

немає ніяких доказів.

Аноним (автор вопроса)

тільки поломане авто

Тобто вини водія не встановлено. То яка може бути страхівка, якщо не лише вини немає, але й нічого не зафіксовано належно документально. Та й напевно строк пропущено і більше 3-х діб пройшло?

Аноним (автор вопроса)

а як належним чином зафіксувати документально, що необхідне?

Якщо цікавить юридичний супровід такої процедури - звертайтесь безпосередньо на e-mail: advocate-s@i.ua або на САЙТ.

взагалі то, викликається ДАІ, але який сенс щось фіксувати, що у Вас немає КАСКО, а автоцивілка не передбачає подібного відшкодування...

Однак спосіб вирішити є...

Можно узнать а кто водитель или владелец авто? Страховка автогражданка такого не покроет, это только за счет водителя и то если его вина доказана.

Аноним (автор вопроса)

Авто фірми, а водій найнятий працівник, з водієм розберусь сам а от чи може щось покрити страховка якщо зроблю оцінку ремонту?

если у Вас страховка автогражданка- то ничего не покроет, она страхует от другого и в пользу других, третих, лиц.

Підприємство в цьому випадку може бути третьою особою, якій завдано майнову шкоду.

Аноним (автор вопроса)

Тобто, потрібно оформити всі документи, що завдана матеріальна шкода підприємству внаслідок недбалих дій водія?

Якщо булу не оформлено з водієм правильно документи при прийнятті на роботу, то лише в межах одномісячної зарплати можна пред'явити йому законно. У вас повна "непонятка" з юридичним обслуговуванням вашої фірми/діяльності. З допомогою випадкових коротких рекомендацій на форумі ви не знайдете рентабельного виходу для такого нестандартного питання (та й у майбутньому теж), оскільки необхідно постійні відносини з визначеним юристом, а не випадково-безвідповідальні анонімні поради. Для вашої ситуації є правовий вихід, проте необхідний діалог. Якщо цікавить юридичний супровід такої процедури - звертайтесь безпосередньо на e-mail: advocate-s@i.ua або на САЙТ.

Правильно - "Якщо було..."

При написании ответа используется разметка Markdown.