23 дня назадАндрій

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, у вирішенні наступного питання. 04.08.2017 року помер мій рідний брат. 27 років, не одружений, дітей нема. Я єдиний спадкоємець першої черги. Наша мама померла у 2005 році. Був зареєстрований до 04.08.2017 року у Києві, за адресою реєстрації свого батька (мого відчима), який помер у 2009 році. Приблизно з 2012 року, проживав у районному центрі зі своєю бабусею (мама його батька), яка померла у 2013 році. По смерті відчима залишилася квартира в Києві, де був прописаний брат. Бабуся написала заяву про прийняття спадщини, але далі нічого не оформлювала. Брат нічого не писав. По смерті бабусі, залишилась хата і земельна ділянка (город) в обласному центрі. Як виявилося, брат не звертався до нотаріуса з приводу прийняття чи відмовіи від спадщини щодо хати та земельної ділянки. Якщо стосовно квартири питання з оформлення спадщини на мене більш-менш зрозуміле, то відносно хати і земельної ділянки питань безліч. ЩО РОБИТИ? Зрозуміло, що необхідно звертатися до суду з позовом, але який його предмет: одразу подати позов на визнання права власності за мною; поновлення/продовження строків на прийняття спадщини (так бабуся не рідна, чи за допомоги свідків та документів доводити родинний зв'язок, чи доказувати проживання брата в селі)? З приводу кількості позовів і сплати судових зборів страху немає - являюсь інвалідом ІІ групи. Проживаю в Києві. По судам та нотаріусам буду їздити сам, допоможіть, якщо є така можливість, будь ласка, скласти позов/позови та визначити етапи моїх дій з приводу оформлення спадщини права власності на хату в селі і земельну ділянку. Дякую! к.т. 067 384 36 43. E-mail: Zhyzhkevich_A@i.ua

В такій складній справі ви сам не справитесь, навіть юристу потрібно спочатку вивчити документи, а не "зі слів". Зверніться за безкоштовною допомогою до "безкоштовних" адвокатів (в Києві в першу чергу діють центри безкоштовної вторинної допомоги) або на платній основі.

З ким ви хочете доводити родинний зв"язок? Скоріше всього потрібно подавати позов про визнання права власності і доказува, що брат спадщину фактично прийняв, оскільки потрійно проживав із спадкодавцем.

доказувати

При написании ответа используется разметка Markdown.