359 дней назадАноним

Доброго дня.потрібна консультація юриста. Скажіть будьласка Хочу розвестись з чоловіком . В нас дитина 2.5р. Спільного майна аж такого немає , щоб ділити. Лиш одна машина яка була куплена після весілля на гроші моїх батьків, і оформлена на мене. Чоловік сказав ,що мащину мені не відасть так як він вклав в неї за 4роки більше ніж вона коштує. Має він право притендувати на майно? Дякую!!!

Ділити нічого, а виявляється є що. Чоловік (кожний! і дружина аналогічно!) завжди має право на половину сімейного майна плюс на те, що покращив на свої власні особисті кошти, які були накоплені до шлюбу (не із сімейного бюджету, накопленого за час шлюбу). По великому рахунку має право на половину авто, або на компенсацію половини його ринкової вартості з врахуванням зносу або вам оплатити таку ж половину. Але це вирішить суд, якщо не буде добровільності між вами та буде така позовна вимога та належні докази.

Автомобіль потрібно ділити або доказувати, що він куплений тільки за ваші кошти, тобто що це майно є вашою особистою приватною власністю, а не спільною сумісною власністю подружжя.

При написании ответа используется разметка Markdown.