356 дней назадАноним

Уважаемые юристы, подскажите пожалуйста как купить недвижимость вместе с землей не за деньги а в счет долга, т.е. как оформить купли-продажи имущества с землей у нотариуса если предприятие задолжало перед нашим предприятием?? Но у этого предприятия налоговая арестовала счета за то, что они не платили налоги за землю. Заранее очень благодарна за все ответы.

якщо майно в арешті, придбати його не зможете до зняття цього арешту. В рахунок боргу передання можливо, якщо власник майна являється Вашим боржником. Варіанти є, зокрема, мирова угода в межах судового розгляду тощо, але в будь-якому разі обтяжень в інтересах третіх осіб на майні бути не повинно. За наявності заборони відчуження, накладеної у зв*язку з боргами по податках і зборах, майно буде вилучено (продано з торгів) в порядку виконавчого провадження для погашення саме заборгованості по податках.

а взагалі, якщо Ви ще не виграли суд по стягненню боргів з боржника, робіть це, можливо в порядку виконавчого провадження Вам теж щось перепаде з реалізації майна боржника чи в процесі визнання його банкрутом. Якщо потрібна кваліфікована допомога у складанні позову, пишіть на пошту чи телефонуйте, обговоримо умови.

При написании ответа используется разметка Markdown.