356 дней назадНеизвестный

Добрий день!підскажіть будь ласка що робити помер мій батько я написав заяву на спадщину !Отримав свідоцтво на 1/3частину спадкового майна,інші частини отримали мої вже родичі друга дружина його й їхня дочка .Вони й далі проживають в тому будинку після смерті батька вже пройшло 10років ,грошей в них немає щоб сплатити мені частку й продавати вони також не збираються !Підскажіть як мені отримати 1/3 всьго майна що оставив після смерті батько.Як потрібно скласти заяву до суду на них щоб я жив в половині хати (відгородитись ) або примусово заставити їх сплатити за мої частки...?

Потрібно поділити майно, виділити свою частку в натурі, тому потрібно подавати позов до суду про реальний розподіл майна, це більш перспективніше, ніж зобов"язувати примусового сплатити вашу частку.

просто через суд виділяйте свою 1/3 частину і потім матимете право там жити...якщо будуть чинити перешкоди у проживанні то тоді окремий позов до суду про усунення перешкод у користуванні власністю (АБО відразу ці 2 позовні вимоги в одному позові-якщо вони вже не дають вам там жити)..... Після розподілу ви зможете продати свою частку(спочатку запропонувавши купити її їм, якщо відмовляться чи не відреагують протягом місяця) то тоді зможете продати іншим особам-без їх згоди.....

Якщо буде потрібна допомога в складанніф позову до суду чи веденні справи в суді, звоніть (093)76-777-00, можливо візьмусь за вашу справу! Скажете з сайту 42юриста!

При написании ответа используется разметка Markdown.