1083 дня назадАноним

Решите задачу: 17-летний Дмитрий, который не был в браке, был записан отцом двухмесячного Павлика. через месяц после записи Дмитрия отцом Павлика, последний умер. В этот момент Дмитрию было 17 лет и 5 месяцев. Он имел немалые средства и решил купить себе дачный дом. Родители Дмитрия считали, что он не права этого делать, поскольку уже не является полностью дееспособным. как решить эту ситуацию соответствии с законодательством? свой ответ обоснуйте.

Разберемся сначала кем же был Дмитрий на момент смерти, согласно П.2 Ст. 6. СК Украины неповнолітньою вважається дитина у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років. Т.е. Дмитрий был несовершеннолетним. Имел ли право Дмитрий совершать покупки несовершеннолетним? На это вопрос ответит Гражданский кодекс Украины. П.2 Ст. 32 ЦК України на вчинення неповнолітньою особою правочину щодо транспортних засобів або нерухомого майна повинна бути письмова нотаріально посвідчена згода батьків (усиновлювачів) або піклувальника і дозвіл органу опіки та піклування. Резюме: Дмитрий до момента достижения совершеннолетия (18-ть лет) не имел права без нотариального засвидетельствования разрешение родителей и разрешения органа опеки совершать покупку дачного дома. Вопрос состоит в другом, человека уже нет на что это влияет имел ли он право или не имел? Задайте вопрос корректнее согласно возникшей у Вас ситуации.

Аноним

Так умер Павлик(сын Дмитрия) а не Дмитрий. Вы что не поняли смысл задачи?

Аноним

А он маладой, практически малой, ему ещё в падлу понимать.

Аноним

питання щодо збереження повної цивільної дієздатності у разі смерті дитини, прямо не врегульоване законодавством, але є норми у ЦК які регулюють подібні за змістом цивільні відносини, Згіно ст. 34 ЦКУ у разі припинення шлюбу до досягнення фізичною особою повноліття набута нею повна цивільна дієздатність зберігається. У разі визнання шлюбу недійсним з підстав, не пов'язаних з протиправною поведінкою неповнолітньої особи, набута нею повна цивільна дієздатність зберігається, а також зігдно ст. 35 ЦКУ уразі припинення трудового договору, припинення фізичною особою підприємницької діяльності надана їй повна цивільна дієздатність зберігається. Враховуючи вищевказані норми на підставі ст.8 ЦКУ Якщо цивільні відносини не врегульовані цим Кодексом, іншими актами цивільного законодавства або договором, вони регулюються тими правовими нормами цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, що регулюють подібні за змістом цивільні відносини (аналогія закону), цивільна дієздатність Дмитра зберігається.

При написании ответа используется разметка Markdown.