286 дней назадВова

Допоможіть будь ласка, складна ситуація!!! Маю в селі неприватизовану ділянку на якій стоїть стара дерев'яна хата, половина якої моя, а інша половина належала одному чоловіку (сину цивільної дружини мого покійного дідуся), син проживав та помер в Москві близько 3 - 4 роки тому. Там же у цього чоловіка була дружина але не було дітей. Отож я хочу приватизувати ділянку для будівництва нового будинку, але не можу тому, що для приватизації землі має бути один власник будинку, або згода іншого. Купити другу половину я не можу, тому, що контактів з його дружиною у мене немає, і переконаний що вона ще не прийняла у власність, після смерті чоловіка, це майно 1/2. Що мені робити???

  1. потрібно знати чи спадкування було по закону чи по заповіту?!
  2. коло спадкоємців після смерті діда? Хто і ви і інші......чи була спадщина переоформлена і як? бо син цивільної дружини дідуся НЕ є спадкоємцем по закону......?!
  3. Вивчати чи прийняв спадкоємець(дружина) спадщину після смерті сина цив.друж.дідуся).....якщо ні то право на спадкування втрачено і переходить до іншої черги спадкоємців.....
  4. ТУТ КУПА запитань і нюансів треба все детально вивчати і визначатись з алгоритмом дій!!!!
Вова (автор вопроса)

Напишіть будь ласка Свій номер МТС або Київстар

дійсно все залежить від того хто прийняв спадцину та чи прийняв взагалі. Без документів дуже складно надавати відповідь, але поки Ви не встановите хто прийняв спадщину, а може ніхно й не прийняв, -Ви нічого не зробіти і тим більше не приватизуете майно іншої особи. Потрібно робити запити і дізнаватись інформацію.

Вова (автор вопроса)

Які запити, і яку інформацію дізнаватися?

При написании ответа используется разметка Markdown.