352 дня назадВиталик

Здравствуйте. Пожалуйста помогите в нелегкой ситуации. Мне 24 года. В 21 год я на 4 курсе бросаю университет, по добовольной заяве (учясь на бюджете). Сейчас живу на съемной квартире и хожу на роботу (не офицыально). Сейчас хочу зайняться предпринимательством. Меня интересует ряд вопросов: 1. Будет ли наказание за то что бросил университет на бюджетной форме обучения? 2. Будет ли штраф за отсуствие прописки в срок 3 года? 3. Смогу ли я открыть предпринимателя обойдя военкомат ( тоесть не хочу служить в армии, потому по сути и не выписывался)?

Контракт перечитайте які санкції передбачені за дострокове його розірвання, тобто відрахування з навчання. За відсутність реєстрації місця проживання більше місяця передбачена адміністративна відповідальність (ст.197 КУпАП).

Підстави відмови в реєстрації підприєм. діяльності зазначені в ст.28 ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", виявлення ухилення від військового обов"язку не є підставою заборони займатися від підприємницькою діяльністю.

Виталик (автор вопроса)

Чи зможе воєнний комісаріат вручити мені повістку по місцю реєстрації підприємницької діяльності?

Виталик (автор вопроса)

Дякую за вище надані відповіді

При написании ответа используется разметка Markdown.