348 дней назадЮра

Я прийшов до потерпілого з братом він іграв на автоматах проігрував мої гроші які в мене видурив ми його вдарили пару раз легкі тілесні забрали гроші но нехватило суми я забрав документи в залог покі не відасть остальні він написав заяву,зарас в нас 187ч.2 з 7 до 10 за своє , шо я можу зробити ( в брата був молоток і есть відеозапис) Потерпілий на контакт не йде!

Потрібно вивчити адвокату ситуацію більш детально, мати діалог. Якщо цікавить юридичний супровід такої процедури - звертайтесь безпосередньо на e-mail: advocate-s@i.ua або на САЙТ.

Аноним

Юра. сколько стоил юридичний супровід такої процедури у балаушко?

Отвечаю: для хороших людей бесплатно, а для нехороших - вообще не предоставляется (особенно для халявщиков, которые не ценят труд других!!!). Таким - только бесполезные поверхностные ответы неинициированных анонимов на форуме, которые возомнили что они умные, а сами в пятом классе учатся средней школы, поэтому и боятся называться, чтобы дома папа по попе не надавал потом.

Неизвестный (автор вопроса)

Протокол допиту потерпілого! 28 серпня 2017 року близьку 17.00год біля залізничного вокзалу м.Луцька я зустрівся зі своїм знайомим на імя Хрипа Юрій,який із м.Луцьк,та якого я знаю протягом останбого місяця.Із Хрипою Юрієм я зідзвонився по мобільному телефону,а саме його номер 0665394381.Із Хрипою Юрієм я познайомився через спільного знайомого та разом відпочивали.У Хрипи Юрія при вищевказаній зустрічі я позичив гроші кошти у сумі 1000 гривень,купюрами номіналоми 100 та 200 гривень.Грошові кошти позичив у Хрипи Юрія для власних потреб та ми з ним домовилися,та ми з ним домовилися що гроші я йому поверну до 23.00 год 28.08.2017,тобто гроші я йому повинен був повернути в той самий день.Як я позичав гроші у Хрипи Юрія,то біля нас нікого небулол,ми були двоє.Також про те що я позичав гроші у нього розписки я неписав.

Після цього , я попрощався із Хрипою Юрієм та поїхав повласним справам.

Близько 22.00год 28.08.2017 я прийшов у приміщення національної лотереї Спортлото,що знаходиться на вул.Словацького м.Луцька,біля кафе Карамель та готелю Україна.Зайшов у дане приміщення попити кави та хотів зустрітись із знайомим.Також мав намір зробити ставку на одну із ігор.

Коли я знаходився у приміщенні,то у мене мобільні телефони які були зі мною,а саме три штуки були вимкнені.Пізніше я побачив що до мене телефонував Хрипа Юрій,а саме телефонував він до мене три рази,що я побачив в смс повідомленнях.

Проте що я знаходився у приміщенні національної лотереї знали мої знайомі,які також знають Хрипу Юрія.

Близьку 01.год 28.08.2017,коли я знаходився у даному приміщенні та сидів за столом,то в приміщення зайшов Хрипа Юрій із невідомим мені хлопцем.

Хрипа Юрій із незнайомцем підійшли до мене та Хрипа Юрій запитав де гроші,я відповів гроші є та я їх відам.Незнайомець нецензурно лаячись на мене хотів нанести удар молотком,який тримав у руці в ділянку голови від чого я прикрив голову правою рукою та він молотком влучив в кисть правої руки.Після чогго,Хрипа Юрій та незнайомець почали наносити удари кулаками в ділянку мого тулоба та голови при цього незнайомець наносив удари молотком по ногах та тулобу,та далі незнайомець наніс мені один удар правим кулаком в ділянку верхньї губи та носа від чого я відчув фізичну біль та у мене запаморочилось в голові та я впав спиною на підлогу та зноча і губи потекла кров.Свідомість я невтрачав в мене лише запаморочилось в голові від удару,також хочу зазначити що молоток був металевий.Лежачи на підлозі я побачив як Хрипа Юрій з незнайомцем почали забирати зі столу де я сиді мої речі а саме 600 грн., і барсетка зі всякою хрненю сумою на 3000 яку я повернув на следущий день,є гроші він непозичяв а видурив в мене є відеозапис з спртлото,ми покази недавали в нас ст63,справу передали на суд ст187ч2 хочю облегшити статтю абр витянути брата!

При написании ответа используется разметка Markdown.