348 дней назадюлія

Мій кум вдарив знайомого по обличчі за йогож ініціативою,хильнув оковитою,викликав на розбірки,вчинив конфлікт.на другий день,цей знайомий пішов на роботу ,говорив все було нормально,через 4дні ,дзвонить знайомого мама і каже,що у нього зламана щелепа,йому роблять операцію,сам конфлікт був 1жовтня,заява у поліцію поступилася аж 9,мене викликали як свідка,але я не бачила як'відбувалися події саме бійки,на прохання показати хоч якийсь документ,про що справа,судмедекспертизу і т.д мені відмовили,чи дійсно можна писати заяву після пройденого часу,чи зобов'язана поліція предоставлять документ який вказує на справу?

В каком Вы статусе по делу?Если свидетель- то Вам материалы дела не покажут, а вот пострадавшему и обвиняемому покажут. Подать на судмедекспертизу могут, но сможет ли установить судмедекспертиза когда именно были нанесены повреждения. Вообщем, нанимайте толкового адвоката иначе получит Ваш кум "по самое нехочу".

Так, вам потрібна терміново порада адвоката. Якщо цікавить дистанційний юридичний супровід такої процедури - звертайтесь безпосередньо на e-mail: advocate-s@i.ua або на САЙТ.

При написании ответа используется разметка Markdown.