348 дней назадАноним

В мого колишнього чоловіка поза шлюбом народилося 2-є дітей : 4 і 5 років ( це він так вважає, хоча репутація в мами дітей сумнівна).Жінка зареєстрована як мати-одиначка, діти записані на її прізвище. Я чула, що б/чоловік хоче записати дітей на себе. Чи можливо це, чи буде це вважатися усиновленням? Вони не розписані, разом то живуть, то не живуть, він дуже п"є, запої тривають тижнями,ніде не працює,є інвалідом по зору 3 групи. Мене це тривожить тому, що маємо житло і майно у спільному користуванні ( розділене судом). Він можить прописати дітей на свою частку у квартирі і надалі передати у спадок? Зараз ці діти разом із матір"ю проживають у хаті баби,яка переписана на сина баби. Боюсь, що через десяток років прийдеться жити у власній квартирі із чужими людьми, у яких спадковість від батька алкоголіка.

Прописка дітей не можлива без права власності (якщо житло тільки ваше - оскільки "майно було поділене по суду") і тим більше прописка до спадкування нічого не має - спадкувати можна і без прописки, якщо є та те підстави - а саме: право власності у нього. А встановити батьківство він може, заодно перевірити чи справді є біологічний батько, в том у числі і шляхом проведення експертизи ДНК (вартістю приблизно еквівалент біля $300) в ході суду.

Він може передати свою частину у спадок будь-кому, не тільки своїм " чужим" дітям навіть не встановлюючі батьківство. І як Ви кажете жити з чужими людьми Вам можливо і прийдеться, все залежить від площі самої квартири та можливості проживання в окремих кімнатах. Млжливо Вам вигідніше викупить його частину та залишитись единим власником у квартирі.

При написании ответа используется разметка Markdown.