382 дня назадАноним

Жена хочет развестись с мужем. Три четверти квартиры принадлежит жене, четверть мужу. Жена после развода не желает проживать в одной квартире с бывшим мужем. Может ли жена продать квартиру без согласия мужа. Если нет, то как ей решить этот вопрос в судебном порядке?

Цілу квартиру вона не може продати, оскільки четверта частина належить чоловіку. В судовому порядку можна позбавити частки чоловіка, виплативши йому грошову компенсацію вартості цієї частки, а тоді продавати квартиру. Але тут ще потрібно з"ясовувати чи не буде частка дружини і частка чоловіка підлягати поділу як спільне сумісне майно подружжя.

позбавити власника його частки дуже важко... Але раз у Вас 3/4, можна говорити про подібне з виплатою вартості частки, якщо не погоджується добровільно, то в судовому порядку. І якщо все ж до суду, пропозицію на купівлю-продажу зробіть письмово з доказами вручення (відправки), бо можете через формальність навіть справу потім програти

Но можно 3/4 не продавать, а подарить - тогда его согласия не требуется. А если найти/подобрать "неадекватного" покупателя, то муж "наестся груш" и скоро сам свою 1/4 продаст, чтобы вырваться.

При написании ответа используется разметка Markdown.