20 дней назадНеизвестный

Доброго вечора. Другий місяць прошу бухгалтера видати мені довідку про доходи для подачі в совбез. Я в декретній відпустці. На мої прохання відповідають потребам хамськи, кажуть що не можуть видати довідку, можуть лише надати якийсь папірець де буде вказано з якого моменту я працюю і що на даний час я в декреті. Що робити в такій ситуації?

Звертайтеся письмово із запитом, якщо протягом 5 днів (не враховуючи часу на пересилання поштою) не буде відповіді, пишіть заяву у поліцію про ненадання вам інформації. В заяві про надання вам такої довідки попередьте про відповідальність за ненадання відповіді на звернення згідно ч. 2 ст. 212-2 КУпАП: порушення Закону України "Про доступ до публічної інформації", а саме: необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом, ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації, -

тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Вони напевно неоподатковують всі ваші доходи - тому і приховують тепер ці дані, щоб "не виплили назовні" фальсифікації.

Аноним

Совбез - это совет безопасности. А у нас собес!!!!!!!!11

Аноним

Дякую. я теж думаю що вони щось прокручували із моєю заробітною платою, тому що коли я сказала бухгалтеру що потрібно в довідці вказати суму декретних, вона відразу сказала що ця сума не відображається тому що її виплачує соцстрах.

Так возьмите справку в пенсионном фонде о своих доходах, сейчас это не сложно получить. И если Вы в декрете, то Вы на предприятии должны были получать оплату по больничному листу при рождении ребенка. Напишите запрос в соцстрах и уточните подавалось ли по Вам заявление от предприятия в соцстрах на выплату по больничному листу. Ну и на предприятие тоже письменный запрос.

При написании ответа используется разметка Markdown.