19 дней назадСаша

законно ли меня перевели на работу в другую месность по ст 33 п 2 за 150 км.работаю оператором азс

а вас об этом спросили ?????? вы писали заявления на перевод или вас временно отправили с вашего согласия?

Стаття 33. Тимчасове переведення працівника на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором

Тимчасове переведення працівника на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором, допускається лише за його згодою.

Власник або уповноважений ним орган має право перевести працівника строком до одного місяця на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором, без його згоди, якщо вона не протипоказана працівникові за станом здоров'я, лише для відвернення або ліквідації наслідків стихійного лиха, епідемій, епізоотій, виробничих аварій, а також інших обставин, які ставлять або можуть поставити під загрозу життя чи нормальні життєві умови людей, з оплатою праці за виконану роботу, але не нижчою, ніж середній заробіток за попередньою роботою.

У випадках, зазначених у частині другій цієї статті, забороняється тимчасове переведення на іншу роботу вагітних жінок, жінок, які мають дитину-інваліда або дитину віком до шести років, а також осіб віком до вісімнадцяти років без їх згоди. (У редакції Закону України від 24.12.99 р. N 1356-XIV)

саша (автор вопроса)

нет не спросили ето времений перевод разница 200 км

все равно должно быть ваше согласие

САША, ПОЧИТАЙТЕ ВЫДЕЛЕННОЕ КРАСНЫМ - ЭТО Ж ДЛЯ ВАС ПОСТАРАЛСЯ !

саша (автор вопроса)

вид роботы не поминяли толькорастояние очень большое ето нав под 32 ст попадает?

А в "КРАСНОМ" тексте разве идёт речь о "виде" работы ?????? Вы невнимателен - так дела не будет...

При написании ответа используется разметка Markdown.