383 дня назадВлад

Добрий день! Отримав рішення суду поштою 16.11.2017р. по цивільний справі. Хочу подати апеляцію. Скажіть, будь ласка, я спочатки маю подати заяву про апеляційне оскарження в суд першої інстанції протягом 10 днів, а потім протягом 20 днів подати апеляційну скаргу? Куди подається апеляційна скарга? Дякую.

Заяву не потрібно подавати, тільки апеляційну скаргу на протязі 10 днів з часу отримання рішення. Подавати апеляційну скаргу потрібно через районний (міський) суд.

Влад (автор вопроса)

А що заяву вже відмінили? Просто мені треба час, щоб отримати один документ до апеляційної скарги.

Давно вже не внесено зміни в ЦПК України, де змінено строк апеляційного оскарження і не передбачено подачу заяви. Подавайте апеляційну скаргу в строк, а документ долучите пізніше. Стаття 294 ЦПК України. Строки апеляційного оскарження

  1. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

  2. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Давно вже внесено зміни в ЦПК

До речі, у вас останній день подачі апеляції у понеділок

Краще зверніться до юриста. Справитись самому з апеляцією - важкувато, якщо ви бажаєте отримувати позитивний результат, а не лиш позитивним буде сама "участь", як в Олімпійський іграх.

"Олімпійських"

Влад (автор вопроса)

Дякую

При написании ответа используется разметка Markdown.