14 дней назадІгоо

Я є власник нової квартири у новозбудованому будинку. Але в цій квартирі ще ніхто не проживає і ніколи не проживав і не зареєстрований. Чи має право ЖЕК у цьому випадку нараховувати мені квартплату? Чи можете ви вказати які статті яких законів захищають моє право не платити у цьому випадку? Дякую! т. 0672478401; angiras16@live.com

если право собственности оформлено - то имеет право, независимо от проживания собственник несет обязательства содержать свое имущество

Ігор (автор вопроса)

Але ж Ст.20, п1;6) Закону про житлово-комунальні послуги: "Споживач має право на несплату вартості житлово-комунальних послуг за період тимчасової відсутності споживача та/або членів його сім'ї при відповідному документальному оформленні, а також за період фактичної відсутності житлово-комунальних послуг, визначених договором у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Також Закон про захист прав споживачів забороняє стягувати кошти за послуги, якими споживач не користується

можно не платить за газ. свет или воду, подав заявление и оплаомбируют вентеля, а за утримання будинку та прибудинокової території(в народе квартплата) платить надо

Ігор (автор вопроса)

Дякую!

І в не "новозбудованому" - аналогічно.

а як купували? Якщо було, наприклад, оформлено купівлю-продаж майнових прав, то в таких договорах вказується Ваш обов*язок оплачувати комуналку

При написании ответа используется разметка Markdown.