588 дней назадАноним

Является ли невыплата зарплаты сроком более двух месяцев основанием уволиться по собственному желанию без двухнедельной отработки?

Людмила

Добрий вечір! Згідно з Кодексом законів про працю України - ст. 38 - "Працівник має право у визначений ним строк розірвати трудовий договір за власним бажанням, якщо власник або уповноважений ним орган не виконує законодавство про працю, умови колективного чи трудового договору". Отже, Ви маєте переважне право звільнитися з роботи не відпрацьовуючи двох тижнів.

При написании ответа используется разметка Markdown.