585 дней назадАноним

Доброго дня. Я Вас хотіла спитати чи має право жінка військовослужбовець (мати одиночка) яка виховує сама дитину не убувати у зону ато ?

Людмила

Добрий день! Якщо дитині ще немає 16 років і вона знаходиться на утриманні матері, то тільки за власною добровільної згодою жінка може піти в зону АТО.

Аноним (автор вопроса)

а де то можна знайти щоб офіційно підтвердити.?!

Людмила

Стаття 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»

Аноним (автор вопроса)

ви маєте на увазі - жінки та чоловіки, які самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років (такі особи можуть бути призвані на військову службу у разі їх згоди і тільки за місцем проживання); { Абзац п’ятий частини першої статті 23 в редакції Закону N 1614-VII ( 1614-18 ) від 25.07.2014 }

Людмила

Так, на сайті Міністерства оборони України вказали неправдиву інформацію, щодо віку. Згідно закону діти до 18 років.

Аноним (автор вопроса)

там не указано за зону ато. Командир говорить є телеграма про убуття і його не цікавить нічого.

При написании ответа используется разметка Markdown.