310 дней назадМикола

Голова сільради оскаржувала в суді проведення аукціону зпродажу приміщення колгоспної контори(адмінприміщення) та подала до суду список громадян села які не бачили обяви про продаж та не знали про те що приміщення буде продаватись з печаткою та підписом що з оригіналом вірно. Суд вирішив провести повторний аукціон. Список громадян вона отримала обманним шляхом відпраила свою маму яка ходила до громадян і казала чи ви не проти того що як продадуть контору то гроші поділять на майнові паї і роздадуть людям -ну тоді розпишіться. В списку є прізвища громадян до яких не звертались а їхні прізвища не з їхніми підписами є в тому списку. та встановлено що вона титульну сторінку зробила і підставила зверху до списків про те що вони не бачили обяви про продаж Чи можна подати заяву на неї та яка відповідальність за це може бути за цю підробку. Дякую

Так, це можна кваліфікувати, як підробку документів, за що передбачена кримінальна відповідальність. Також можливо всавити питання і про відшкодування причиненої школи. Але потрібні грамотні звернення. Якщо цікавить якісний та корисний юридичний супровід по вказаному питанню та оскільки може фігурувати конфіденційна інформація - звертайтесь безпосередньо на e-mail: advocate-s@i.ua або на САЙТ.

Микола (автор вопроса)

Дякую А ще хотів уточнити заяву потрібно писати до суду зразу чи в прокуратуру а вони на поліцію. і чи відкриють вони зразу кримінальне впровадження чи просто будуть проводити розслідування. Чому інтересує це питання тому що в неї є хтось що прикриває її в поліції.

Питання в тому що потрібно складати звернення у будь-яку інстанцію грамотно - інакше шанси що "відфутболять" зростуть майже до 100 %.

Можете написати за Вашим вибором - на практиці - не відкриють нічого, тому прийдеться писати скаргу до слідчого судді і зобовязувати відкривати, а то шо хтось прикриває - то нехай, але коли запахне жареним усі "прикривання" завершуються. Але - це довга методична та грамотна работа кваліфікованого юриста.

Микола (автор вопроса)

Дякую всім. Але підскажіть а якщо зразу написати до суду чи буде він розглядати і які рішення може прийняти.

Ні, спочатку потрібно звернутись до одного з правоохоронних органів (поліції по підслідності чи можна до прокуратури, яка все одно перенаправить до поліції за підслідністю). А вже коли правоохоронні органи (поліція, прокуратура) "накосячать" - тоді лиш можна оскаржити їх дії (чи бездіяльність) не просто "до суду", а саме до "слідчого судді", що має окремо визначені КПК У процесуальні повноваження саме щодо "криміналу".

Микола (автор вопроса)

Дякую

Микола (автор вопроса)

У мене э ще одне прохання. В серпні 2016року по моїй заяві обласною прокуратурою відносно цієї ж голови було відкрито кр справу і передано на районну а ті в свою чергу на поліцію а слідчий на дільничого який і завалив справу: не опитав тих свідків які були вказан,і ряд питань сфабрикував і подали відповідь що не вбачають ознак злочину і закрили справу. я не отримав ніяких повідомлень про це а дізнався випадково. Чи існують терміни на оскардження даного рішення

Якщо ви взнали тільки зараз, то маєте право оскаржити до прокуратури чи до слідчого судді рішення по справі. Для початку перед оскарженням краще подайте заяву про онайомлення з матеріалами справи та ознайомтесь з ними (якісно перефотографуйте матеріали справи, які вам дозволять, на цифровий фотоапарат, пригодиться) - тоді побачите чітко що по справі зроблено, а де допущено бездіяльність конкретно. Також побачите яке рішення (постанова) і коли прийнято. Це дозволить більш грамотно сформувати текст скарг.

Микола (автор вопроса)

Чи можливий варіант звернення до національного бюро розслідувань і як це зробити. Дякую

Воно ще не запрацювало і коли запрацює - НЕ ВІДОМО. Якщо будете зволікати - пройде срок давності притягнення до кримінальної відповідальності.

Микола (автор вопроса)

Чи можна просити суд щоб відкрив кримінальне впровадження і на період слідства відсторонив голову від виконання обовязків так як вона може негативно впливати на свідків та слідство

Суд не відкріває кримінальне провадження, а лише направляє матеріали для надання правової оцінки. а відсторонити може лише якщо визнають винною. А якщо це лише Ваш наговір- а голову уже відстороніли. Стосовно першого питання- до суду Ві можете подати будь-яку заяву- головне щоб у Вас доказі були, а не тільки "вони сказали". Якщо Ви стверджуєте що підроблені підписи- подавайте на експертизу, визивайте свідків. Але на скільки я розумі.- голова села сама ініціювала судовий розгляд щодо продажу- то що не так? Наскільки я розумію продаж був за безцінь, а не бачили обяву- це ще не повід. Да і взагалі правильніше було б відповідні повідомлення направити поштою кожному, тоді б жоден не сказав що він не знав чи не бачив. Недопрацьовано було вже на цій. стадії. На зараз у Вас декілька питань які назбиралися і не має юриста який Вам може розкласти це все та правильно написати запити та заяви. Безкоштовні консультації не нададуть чітку відповідь саме на питання в Вашій ситуації, оскільки можуть бути нюанси, від яких багато що залежить.

Микола (автор вопроса)

Пані Леся у нас такі суді що за 200євро подавляться(це точна сума) Обява була на офіційному сайті та в газеті і всі знали про продаж і голова хотіла придбати на підставну особу і була присутня на аукціоні але не розраховувала що ціна так підніметься. А судя взяв до уваги ці підписи і визнав що потрібно провести другий аукціон. Підписи збирала її мам по селі обіцяла по 2000гривень а процентів30 взагалі не розписувались. Ми подали в прок заяву ті передали на поліцію .Учасатковий був у 10 осіб з яких 4 не розписувались а 6-ом обіцяли по 2000гр. про що було складено протоколи. А поліція сказала що криміналу не вбачає.... що далі робити

Звертатися до адвоката, платити гроші за кваліфікаційне вирішення питання.

Ви частково викладаєте інформацію. найміть юриста який вивчить документи та зможе вести цю справу до логічного завершення.

Микола (автор вопроса)

Був адвокат якого просили звернути увагу на ці списки а він сказав що вони до справи відношення не мають. обіцяв 100% виграти суд. Гроші і не малі взяв наперед(сказав -щоб після суда я не бігав за вами) а зараз каже що я не міг вам давати такої обіцянки що 100%виграю суд

Микола (автор вопроса)

Був адвокат якого просили звернути увагу на ці списки а він сказав що вони до справи відношення не мають. обіцяв 100% виграти суд. Гроші і не малі взяв наперед(сказав -щоб після суда я не бігав за вами) а зараз каже що я не міг вам давати такої обіцянки що 100%виграю суд

Аноним

Микола, а немалы гроши це скильки? Вже скажыть щоб знати иншим, нащо Вам тримати чужий секрет.

Хмель

Ну это обыденно, когда адвокат говорит то, что хочет услышать клиент /не в обиду адвокатам)))/: "да мы 100% выиграем", "естественно они полностью не правы", "они вас обманули и мы это докажем" и т.п. Ну согласитесь, Вы б не обратились к адвокату который бы сказал "Плати деньги, а я постараюсь выиграть процесс... но не обещаю!!!")

При написании ответа используется разметка Markdown.