204 дня назадАноним

Якщо освіта бакалавр, спеціальність правознавство, досвід роботи є. Є бажання і потреба в отриманні посв.адвоката. чи потрібно "довчатися" на спеціаліста чи магістра, чи достатньо мати закінченого бакалавра. Закінчили навч.у 2009 році. Дякую

Аноним

Бакалавра достаточно.

Аноним (автор вопроса)

Чим це регулюється?? Нацколегія дала пояснення, що хто отримав диплом бакалавра до вступу в силу закону 2014р-потрібно давчатися. Після вступу в силу ні...

Аноним (автор вопроса)

Я про Закон України про вищу освіту.....2014р

Бакалавра недостатньо.

Отже, ст. 6 закону встановлює: 1. Адвокатом може бути фізична особа, яка має повну вищу юридичну освіту, володіє державною мовою, має стаж роботи в галузі права не менше двох років, склала кваліфікаційний іспит, пройшла стажування (крім випадків, встановлених цим законом), склала присягу адвоката України та отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Правильно, тому що бакалавр - це не повна вища юридична освіта. Це навіть по часу видно (не за 5 же років - бакалавра дають!!). Якби так було - всі би були такі "мудрі" та зекономилиби роки життя, але не тут то було. Таке враження, що всі аноніми - "БАКАЛАВРИ", тому й приховують напевно та ще й агресивні на форумі.

При написании ответа используется разметка Markdown.