292 дня назадВиталий

Здравствуйте. Скажите пожалуйста, может ли и имеет ли право сотрудник полиции предоставлять бесплатные юридические консультации ?

Благодарю Вас за внимание и помощь !

Теоретически в таких правах сотрудника полиции не ограничивает - только вот насколько это будет квалифицированная консультация это уже просто ОГРОМНЫЙ вопрос.

безоплатні..., обмежень не бачу

Співробітника поліції не можуть обмежити на висловлювання своєї думки стосовно будь-якого питання, але чи можливо таке висловлювання вважати консультацією- це вже інше питання. А якщо співробітник поліції додатково від основної роботи має намір безкоштовно надавати консультації з відповідним оформленням таких консультацій- то це вже зовсім інше питання. І для надання такої відповіді потрібно робити запити та отримувати внутрішні документи та інструкції МВД та держслужбовця. Але це вже зовсім інше, ніж безкоштовна консультація, оскільки потребує часу для підготування таких запитів.

Щось він не визначився по життю цей співробітник поліції за "кого" він: за свого командира Авакова з обвинувачувальним ухилом і політиканством чи за "протилежну сторону" - за вільних правозахисників адвокатів/юристів. Те що він не за присягу і не за неупередженість та законність - це явственно, виходячи з реалій життя і викликає мало сумнівів. А ось групу людей, за інтереси якої прийдеться виборюватись немалий період свого життя - прийдеться обирати прямо зараз, інакше можна опинитись взагалі "за бортом". І тоді вже буде не до "безкоштовних консультацій".

При написании ответа используется разметка Markdown.