291 день назадОлександр

Цікавить Ваша думка, шановні юристи. Існує приватизований будинок та земельна ділянка у старшої жінки, яка хоче все продати мені за договором купівлі-продажу ( договір на стадії оформлення, оцінка майна). Проте, у цьому будинку вписаний син чоловіка власниці майна ( не її син). Там він не проживає і ніколи не проживав, вписався( у 2007 році) задля отримання субсидії для власного помешкання. Власниця хоче його виписати, він не погоджується. Власниця із цим чоловіком, який помер (2015р.) жила у шлюбі із 1995 року. Будинок збудований 1988 року та завжди був у власності жінки за всіма документами. Приватизований ж він був у 2008 році на неї ).
Через деякий час я можу стати власником усього майна, після купівлі-продажу. Проте, мене насторожує нав'язлива думка, що цей син її померлого чоловіка захоче на щось претендувати. Є в нього якісь шанси? Чи це у мене параноя із області фантастики=) Дякую велике!

будинок продається "разом з зареєстрованою особою", тобто, відбувається зміна власника, а зареєстрований так само залишається зареєстрованим поки або сам не зніметься з реєстрації, або цього не зробити через суд, з чим можу допомогти, звертайтесь

Олександр

Тобто син ні на яку спадщину розраховувати не може ? І я спокійно можу купувати будинок та?

Якщо він до цього часу не успадкував майно, то виходить, що половину будинку, який належав його батьку, успадкувала його мачуха. А чому він не успадкував частку батька, це відкрите відкрите питання, якщо під час оформлення спадщини було порушено його права як спадкоємця, то він може оскаржити право мачухи на спадкове майно батька. Але не буду вас лякати, можливо право власності на будинок оформлення відповідно до законодавства і вам немає чим хвилюватися.

При написании ответа используется разметка Markdown.