289 дней назадСаша

отправил заявление на отзыв увольнения по собственному жиланию ценым письмом .какая дата будет весомой при трудовом споре дата отправки или дата получения.я заранее знал что наручно у меня его не возьмут

дата отримання роботодавцем

або дата закінчення термінів поштового перебігу, якщо не буде отримано і буде доказом, якщо Ви відправили на адресу реєстрації роботодавця з ЄДР

Саша (автор вопроса)

все юристы говорят по разному 50на50

Саша (автор вопроса)

а что поштовий перебiг?

Юрист Денис

Поштовий перебіг - это время доставки письма адресату .

Юрист Денис
  1. Перебіг процесуального строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов'язано його початок.
  2. Строк, що визначається роками, закінчується у відповідні місяць і число останнього року цього строку.
  3. Строк, що визначається місяцями, закінчується у відповідне число останнього місяця цього строку.
  4. Якщо закінчення строку, що визначається місяцями, припадає на такий місяць, що відповідного числа не має, то строк закінчується в останній день цього місяця.
  5. Останнім днем строку, який закінчується вказівкою на певний день, вважається цей день.
  6. Якщо закінчення строку припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, останнім днем строку є перший після нього робочий день.
  7. Перебіг строку, закінчення якого пов'язане з подією, яка повинна неминуче настати, закінчується наступного дня після настання події.
  8. Останній день строку триває до двадцять четвертої години, але якщо в цей строк слід було вчинити процесуальну дію в суді, де робочий час закінчується раніше, строк закінчується в момент закінчення цього часу.
  9. Строк не вважається пропущеним, якщо до його закінчення позовна заява, скарга, інші документи чи матеріали або грошові кошти здано на пошту чи передані іншими відповідними засобами зв'язку.
  10. Зупинення провадження в адміністративній справі зупиняє перебіг усіх процесуальних строків у цій адміністративній справі. Перебіг процесуальних строків продовжується з дня поновлення провадження.

строк при поданні до суду рахувався б з дня відправки, а строк 2 тижні на відпрацювання - з дня вручення роботодавцю або коли буде вважатись врученим

Аноним (автор вопроса)

я писал заявление на отзыв

Ось перше рішення суду, яке мені попало на очі, по похожих обставинах, які у вас є - http://reyestr.court.gov.ua/Review/66714801, можете почитати для ознайомлення.

Аноним (автор вопроса)

непрацюе посилання

в мене відкриває http://reyestr.court.gov.ua/Review/66714801, але сьогодні на сайті реєстру проводять регламентні робочи, тому часом реєстр може не працювати.

Аноним (автор вопроса)

Иванна а за трудовые споры есть судовый сбор?

За позов про поновлення на роботі не потрібно судовий збір платити.

Аноним (автор вопроса)

и подскажите в какой суд можна обратится?

якщо Ви не можете визначити підсудність, то перепрошую, але помилки будуть і в самому позові, краще оберіть юриста хоч для підготовки документів

При написании ответа используется разметка Markdown.