289 дней назадМарія

Доброго дня. В мене викрали з власної необережності телефон. Я написала заяву в поліцію і заблокувала телефон через Гугл акаунт, таким чином, ЗШ об ним користуватись, потрібно ввести пароль, який знаю тільки я. Через місяць до мене зателефонувала особа з проханням дати пароль для розблокування придбаного на олх мого телефону. Віддавати телефон особа відмовилась, так як вона заплатила за нього гроші. Особу відправника не знає. Як мені повернути телефон? Чи можу я домовитись про купівлю телефона через нову пошту післяоплатою, але при отриманні посилки викликати поліцію і надати документи, що цей телефон є моєю власністю, яка була викрадена і забрати не плативши за нього?

На новій пошті вам без оплати ніхто не дасть цей телефон, незважаючи на виклик поліції і решта обставини. Долучайте до справи заяву і описуйте в ній все те, що вище написали, телефон поліція зможе вилучити як речовий доказ по справі.

Звертаєтесь до поліції с заявою про крадіжку - де і вказуєте де за Вашою інформацією і знаходиться вкрадений у Вас телефон. Поліція, в рамкам кримінального провадження вилучить даний телефон, як і казала коллега вище. А далі справа техніки, напишите заяву про повернення телефону до слідчого - є ймовірність, що телефон повернуть до моменту проведення судових засідань.

При написании ответа используется разметка Markdown.