286 дней назадАноним

Можете перевірити правильність написання заяви. Чи вірно вказані вимоги? Заздалегідь дякую. Ми, мешканці приватних житлових будинків по вулицях Г. та В., звертаємося до Вас у зв’язку з тим, що в період дощів та танення снігу окремими ділянками дороги, яка починається по вулиці Г., а закінчується по вулиці В., неможливо користуватися. Дана дорога, загальною протяжністю менше 1,5 км, не має твердого покриття, тому при перезволоженні деякі ділянки перестають бути проїзними, і навіть прохідними. До 199__ р. ця дорога була у задовільному стані, але вона була зруйнована під час прокладання лінії газопроводу. З того часу відновленням стану дороги одноосібно займались мешканці прилеглих будинків та ті, хто змушений користуватися нею. Наприкінці 2017 р. на відрізку цієї дороги було проведено одноразове вирівнювання важкою технікою, однак даний захід не дав довготривалого результату, а подекуди лише погіршив ситуацію. Незалежно від погодних умов, для пересування і в господарстві мешканці села використовують легкові автомобілі, мікроавтобуси, вантажівки, трактори, тощо, які руйнують ґрунтове покриття цієї дороги, особливо під час опадів. В зв’язку з цим без належного утримання дана дорога приходить в занепад, що негативно позначається на якості життя селян, так як спричиняє додаткові труднощі. Такі сільські автомобільні дороги без твердого покриття потребують щорічного грейдування та підсипки. Згідно статті 31 пункту 1 підпункту а підпункту 1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» організація капітального та поточного ремонту вулиць і доріг на території села Т. належить до повноважень виконавчих органів Т. сільської ради. Враховуючи наведену вище інформацію, просимо Вас про наступне: 1. Внести зміни до рішення про сільський бюджет з метою виділення видатків на фінансування робіт щодо поліпшення незадовільного транспортно-експлуатаційного стану внутрішньогосподарських доріг та збільшення обсягів робіт з облаштування сільських вулиць на території села Т.. 2. У найкоротший термін зробити поточний ремонт окремих ділянок дороги по вулицях Г. і В., а саме засипати їх щебенем. 3. З метою підвищення соціального рівня життя населення розробити програму утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Т. сільської ради.

Оскільки, наше звернення не потребує додаткового вивчення, згідно із статтею 20 Закону України про «Про звернення громадян» відповідь на нього просимо надати в 15-денний термін.

Відправляйте... або надайте через канцелярію, але на Вашому примірнику нехаю розпишуться. І Іще, Ви так впевнені, що в бюджеті не передбачено коштів на ремонт доріг? Ви вивчали рішення?

Малоймовірно, що це щось допоможе. Краще в суд з позовом звернутись. Якщо цікавить якісний та корисний юридичний супровід по вказаному питанню та оскільки може фігурувати конфіденційна інформація - звертайтесь безпосередньо на e-mail: advocate-s@i.ua або на САЙТ.

При написании ответа используется разметка Markdown.