280 дней назадАноним

1975 Розпочато будівництво будинку моїми батьками план та всі інші документи були оформлені на мене . В 1985 я вийшла заміж за чоловіка у якого було два сина від першого шлюбу .В 1994 я приватизувала земельну ділянку на себе також у 2007 на себе приватизувала і будинок . У 2016 помирає чоловік . У квітні 2017 син чоловіка подає позов у суд на отримання спадщини . Суду ще не було, будинок не є в заставі та немає ніякого арешту .Чи можу я продати даний будинок ?І Чи є у моєму будинку частина сина чоловіка ?

якщо право власності на будинок шляхом, зокрема, введення його в експлуатацію, у Вас виникло коли Ви були в шлюбі, то в суді потрібно буде документально довести, що це не спільне майно подружжя. А саме вважаючи спільним майном подружжя, син чоловіка і подав до суду. Частки сина чоловіка зараз немає, але якщо син чоловіка доведе, що пів будинку є спадщиною, цю спадщину будете ділити з ним. Якщо потрібна буде допомога по складанню відзиву на позов тощо, пишіть на пошту чи телефонуйте.

Аноним (автор вопроса)

З врахуванням цих обставин чи можливий продаж даного будинку ?

ну хіба покупець захоче ризикнути або не буде знати про ситуацію і якщо немає заборони відчуження

Аноним

А чи може син померлого чоловіка розраховувати на частку мого будинку ?

Аноним

Будинок було введено у експлотацію у 1988р. Акти на власність земельної ділянки на мене ,також є свідоцтво на право власності будинка приватизований 2007р

виходить, в шлюбі... Чи є шанси проти позову, остаточно буде видно з матеріалів справи, оберіть юриста/адвоката і надайте всі копії, до речі, можу розглянути матеріали по скан. на ел. пошту, умови консультації обговоримо, бо очевидно, що вивчення всіх обставин, письмових матеріалів є певним обсягом роботи

Тому оберіть юриста/адвоката з правої колонки та зверніться персонально - вам підготують грамотні необхідні звернення щоб все закінчилось позитивно. При цьому (клікнувши на «синій» текст імені юриста/адвоката) ви можете ознайомитись з рівнем кваліфікації конкретного фахівця, його іншими персональними даними, які він добровільно надав сайту, щоб допомогти вам здійснити правильний вибір та не потрапити на недосвідченого чи шахрая. Варто скористатись такою можливістю щоб отримувати якісну та корисну роботу!

При написании ответа используется разметка Markdown.