399 дней назадНаталія

Підскажіть будь ласка. Я за час шлюбу з чоловіком спільно збудували будинок продили там разом пів року. В 99 р.розлучились. і лише після розлучення через 9 міс здано буд.в експлуатацію і видано свідоцтво про право власнрсті на ім'я чоловіка на увесь будинок. Чоловік склав заповіт на 1/2 буд на нашу старшу дочку а в 14 р.змінив заповіт на дитину від іншого шлюбу. В 17.чоловік помер.я дізналась про плрушення свого права при відкритті спадковоі справи. Поділу майна не було бо не було претензій між нами .я зареєстрована і живу в буд.30р. Як мені отримати свідоцтво про право власносиі на свою 1/2 частину якщо будинок на ньому і поділу не було за життя

У вас дуже, ДУЖЕ складна ситуація і з нею потрібно серйозно працювати юридично та починати якнайшвидше. Якщо цікавить якісний та корисний юридичний супровід по вказаному питанню та оскільки може фігурувати конфіденційна інформація - звертайтесь безпосередньо на e-mail: advocate-s@i.ua або на САЙТ.

Аноним

Обратитесь с консультацией к юристам форума Юрист Юлія Вікторівна, 0970540004@ukr.net ИЛИ Іванна 0966340665 (jurisconsultus@bigmir.net), наиболее компетентным в данном вопросе.

если дом введен в експлуатацию после развода, то вряд ли суд признает совместным имуществом , и кодексы были другие

При написании ответа используется разметка Markdown.