215 дней назадАноним

Здравствуйте,мне 15 я беременна от 18 летнего,всё было по обоюдному,встречаемся год,готов жениться и прочее,не бросил,могут ли его посадить,из-за того что боюсь что его посадят хотела сделать аборт,родители его и мои знают обо всё,никто заявление писать не будет и будут помогать,а он выйдет работать,посадят ли его ????

Не посадять його, якщо ви чи ваші батьки не будуть подавати заяву в поліцію. На даний час вам потрібно звертатися із заявою до суду про надання згоди на шлюб, оскільки ви ще не досягли шлюбного віку.

за рішенням суду з шістнадцяти років... , авторе, коли шістнадцять?

Так, вірно, з 16 р. (ст. 23 СК України).

Аноним

Мне 16 будет в ноябре,срок беременности 7 недель,я бы ещё хотела спросить,говорит ли гинеколог о моей беременности полиции?

Аноним

Или школе?

ні, геніколог не повідомляє, школі також, не переймайтесь цим і не засмучуйтесь, спокійно народжуйте, дитину за спільною заявою "запишите" на батька дитини, а шлюб вже укладете після ...і уявіть переваги, дитина швидко підросте, а Ви ще будете зовсім юною, думайте про народження здорової дитини, а не про формальність чи думку оточуючих

Якщо 15, то є явне "розбещення неповнолітньої", тобто кримінальна відповідальність "батька" дитини! Як можна про це "не думати"? Адже "подумають" тоді інші. Краще знати вірну інформацію та готуватись відбивати у правовому полі обвинувачення/підозру правоохоронних органів, до яких зобов'язаний звернутись лікар, адміністрація школи (принаймі щоб не почалась в цій школі "епідемія")...

та які ще обвинувачення, підлітки дуже часто починають статеве життя до досягнення віку, з якого це законно (це факт, хоч і нажаль), але за відсутності заяв до правоохоронних органів, подібні халепи закінчуються часто і успішною побудовою стосунків. Дівчинка вагітна, про порушення справи мова не йде, бо відсутні такі звинувачення, не потрібно вагітну дитину завантажувати, врахуйте, що там психіка не на місці від самої ситуації, про наслідки подумайте і ні до яких обвинувачень і підозри готуватись не потрібно, народиться дитина і зареєструють шлюб

Аноним

Большое спасибо,просто я очень переживала,так как мы очень любим друг друга,если его посадят я просто не переживу

Нужно было ранее об этом подумать, а не "нагружать" психику ещё и этой ситуацией - такое оправдание может каждый сформулировать - иные от отобрания гаджета матерью из окна выбрасываются из-за "перегруженной" психики - это не повод для сочувствия. По прежнему считаю необходимым предупредить о реальности уголовной ответственности парня. И "заяву" подать в полицию могут и врач (он даже обязан!) и руководство школы (ели не желает иметь такие случаи массово и также обязано!!) и родители могут (представте если осложнения при родах приведут например к смерти из-за неразвитости слабости организма, хотел бы посмотреть как родители будут потом "рады" и "довольны"). И это прикажете не учитывать??? Не согласен никак, так как это не умно и не дальновидно и не законно. Ведь так любою статью кодекса можно оправдывать, подумаешь высоковозрастный ребёнок украл что-то, залезши в квартиру или ограбил смартфон вечером у слабее себя жертвы - с кем не бывает? Нехорошо всё это и "дурно" от этого есть.

Аноним

Я школу почти закончила,как закончу буду сидеть дома,через год поступлю на парикмахера

Аноним (автор вопроса)

Еще вопрос,на кого будет записан ребенок и можно будет его записать на парня ? Так же выпустят ли меня с роддома если меня будет забирать парень и как сделать так чтобы ребенка у нас не забрали?парень зарабатывает 15 000 в месяц,жить есть где

я вже написала, що дитину за спільною заявою "запишите на хлопця", а в іншому, це наслухались байок, нісенітниця, навіть не коментуватиму.

Аноним

ніхто дитину не забере і в пологовому більше, ніж треба не триматиме, хлопець навіть на пологах може бути присутнім, як захочете

Аноним

большое спасибо вам за ответы на вопросы

Кристина (автор вопроса)

Здравствуйте у меня похожая ситуация,а что нужно иметь в роддом в таком случае,паспорта у меня еще нет,а 8 месяц

Куда катится мир?

Світ поповнюється) Якщо у вас немає паспорту, достатньо вашої заяви про реєстрацію народження дитини, медичне свідоцтво про народження дитини, ваше свідоцтво про народження, аналогічні вимоги до документів і до батька дитини. Дальше справа за ДРАЦСом, який зобов"язаний повідомити ваших батьків про реєстрацію народження дитини. Ч. 2 ст. 126 СК України: якщо заява про визнання себе батьком дитини подана неповнолітнім, орган державної реєстрації актів цивільного стану повідомляє батьків, опікуна, піклувальника неповнолітнього про запис його батьком дитини. У разі якщо повідомити батьків, опікуна, піклувальника неповнолітнього неможливо, орган державної реєстрації актів цивільного стану повинен повідомити орган опіки та піклування про запис неповнолітнього батьком дитини.

П. 12 Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні: одночасно із заявою про державну реєстрацію народження подаються та в актовому записі про народження зазначаються:

а) паспорти або паспортні документи, що посвідчують особи батьків (одного з них). Якщо документ, що посвідчує особу одного з батьків, з поважних причин не може бути пред'явлений, то орган державної реєстрації актів цивільного стану не вправі відмовити в державній реєстрації народження дитини. Відомості про другого з батьків у цьому разі зазначаються на підставі свідоцтва про шлюб. Дані про громадянство в актовому записі про народження та свідоцтві не заповнюються, про що робиться відповідний запис у графі "Для відміток" актового запису про народження. Надалі ці дані можуть бути доповнені відповідно до законодавства, яке регулює порядок внесення змін до актових записів цивільного стану;

При написании ответа используется разметка Markdown.