418 дней назадВлад.

В чому процесуальні особливості цивільних справ, які розглядаються за спрощеною процедурою? Зокрема, в чому особливості оскарження рішень, які прийнято у справах щодо трудових спорів, які розглядалися за спрощеною процедурою?

все згідно норм ЦПК...

Влад. (автор вопроса)

Умно-о-о...

Влад. (автор вопроса)

Умно-о-о...

Просто саме це громіздко і довго пояснювати, а не на форумі з короткими повідомленнями. Тому оберіть юриста/адвоката з правої колонки та зверніться персонально - вам підготують грамотні необхідні звернення щоб все закінчилось позитивно. При цьому (клікнувши на «синій» текст імені юриста/адвоката) ви можете ознайомитись з рівнем кваліфікації конкретного фахівця, його іншими персональними даними, які він добровільно надав сайту, щоб допомогти вам здійснити правильний вибір та не потрапити на недосвідченого чи шахрая. Варто скористатись такою можливістю щоб отримувати якісну та корисну роботу!

Влад. (автор вопроса)

А.М.! ОПЯТЬ БЛА-БЛА И РЕКЛАМА! Ничего громоздкого нет! Кодекс я просматривал, но нюансы обжалования судебного решения (куда и как) хотел бы узнать... Практики говорят, что при упрощенной процедуре есть отличия...

При написании ответа используется разметка Markdown.

Поиск