119 дней назадНаталия

Добрый день, прошу консультации по вопросу изменения отчества.

Гугл сказал, что для изменения отчества нужны веские основания: изменения имени отцом, который записан таковым в свидетельстве о рождении или исключение отца из свидетельства. Человека, который записан отцом, больше нет. Какая процедура исключения его из свидетельства и дальнейшие шаги по смене отчества?

Буду благодарна за ответ.

Подавати в суд позов про виключення даних про батька дитини із актового запису, а для цього потрібно доказати, що записаний в актовому записі батько не є біологічним батьком дитини. Стаття 138 СК України. Право матері дитини на оспорювання батьківства свого чоловіка

  1. Жінка, яка народила дитину у шлюбі, має право оспорити батьківство свого чоловіка, пред'явивши позов про виключення запису про нього як батька дитини з актового запису про народження дитини.

  2. Вимога матері про виключення запису про її чоловіка як батька дитини з актового запису про народження дитини може бути задоволена лише у разі подання іншою особою заяви про своє батьківство.

  3. До вимоги матері про внесення змін до актового запису про народження дитини встановлюється позовна давність в один рік, яка починається від дня реєстрації народження дитини.

При написании ответа используется разметка Markdown.

Поиск