386 дней назадАноним

Будь ласка, поясніть рішення суду: " ВИРІШИВ: Позов ОСОБА_4 до ОСОБА_3 про встановлення порядку користування квартирою задовольнити. Виділити в користування ОСОБА_4 житлову кімнату №5 на плані технічного паспорту площею 17,3 кв.м., вбудовану шафу №6 площею 1,5 кв.м., лоджію. Виділити у користування ОСОБА_3 житлову кімнату №3 площею 9,4 кв.м. та житлову кімнату №4 площею 12,3 к.м., вбудовану шафу №2 площею 1,8 кв.м., лоджію. У спільному користуванні залишити коридор №1, площею 11,2 кв.м., кухню №7 на плані технічного паспорту площею 7,5 кв.м. , туалет №8 на плані технічного паспорту площею 0,9 кв.м., ванну кімнату №9 площею 2,4 кв.м.. " Чи являюсь я тепер власником указаних житлових кімнат і чи можу я тепер виготовити тех.документацію на право власності? Чи можу я продати свою частку у даній квартирі? Якщо ні, то які дії ще треба зробити? Дякую за відповідь.

Аноним

Суд определил право пользования а не права собственности. Собственность осталась какой была. О какой техдокументации вы говорите? У вас есть свидетельство о праве собственности или выписка или справка из реестра - там все написано. Отдельно на вашу площадь техдокументация не изготавливается. Продать вы можете, для чего через нотариуса уведомляете второго совладельца о желании продать свою часть за сумму ...грн. Если в течении 1 месяца он ответит отказом или не ответит - имете право прадать кому угодно, но за сумму не меньше, указанной в извещении.

Аноним (автор вопроса)

Дякую за відповідь!Мене саме продаж і цікавить. Тільки я не розумію яку частину квартири я можу продати : 1/2, як це записано у свідоцтві про право власності чи ті кімнати, які визначив суд у користування?

Аноним

Продать можете ту часть, которая написана в свидетельстве.

Аноним (автор вопроса)

А те рішення суду хіба не є виділенням в натурі?

треба бачити правовстановлюючі документи

Аноним

Русским языком в решении написано" про встановлення порядку користування" - СУДОМ УСТАНОВЛЕН ПОРЯДОК ПОЛЬЗОВАНИЯ. а не выделение частей в натуре.

Пользование и разделение в натуре- это разные моменты. Продать можете только 1/2, И это право пользования определено именно для Вас. Для нового владельца может быть иначе. Если Вы будете разделять в натуре так как есть на сейчас, то Вам нужно будет доплачивать второму владельцу, поскольку у Вас площади больше. И при таком разделении квартира станет комуналкой.

Аноним (автор вопроса)

А що значить такий вислів " залишення без розгляду позову " ? Чи можна буде ще звернутись до суду і поновити розгляд справи " про поділ майна, що є обєктом права спільної власності"? Якщо так, то чи треба буде знову сплачувати судові витрати?

так, можна звернутись, у разі залишення без розгляду маєте право на повернення суд витрат, а потім знову треба буде сплатити

Аноним (автор вопроса)

Судові витрати мені не повертали. То тепер мені заново сплачувати нетреба? І чи є якийсь термін у можливості такого поновлення розгляду, чи є тут строк позовної давності?

про повернення треба було звертатись, скільки часу пройшло з моменту залишення без розгляду?

Аноним (автор вопроса)

Засідання було в жовтні 2016 року

як це було засідання, якщо пишите, що "без розгляду", і про повернення суд. збору потрібно було звертатись протягом року, тепер сплачуйте в будь-якому разі знову, тим більше, сума змінилась

При написании ответа используется разметка Markdown.