381 день назадАноним

Підскажіть будь ласка чи можна при скороченні, коли пропонують інше місце роботи на тому ж підприємстві(я працював на посаді інженера програміста 1 категорії, а посаду на яку пероводять також посада інженера програміста 1 категорії) написати заяву, але вже на провідного програміста(адже стажу роботи на цій посаді більше 2-х років)

Можете написати заяву на прийняття на посаду провідного програміста, але потрібно відповідати вимогам, які передбачені для цієї посади, ці вимоги зазначені в посадовій інструкції провідного програміста. Але, якщо від посади інженера програміста 1 категорії, яку вам пропонують, ви відмовитеся, вас мають право звільнити у зв"язку із скороченням чисельності чи штату працівників, оскільки запропонована вам посада відповідає вашому освітньо-кваліфікаційному рівню.

так перейдіть на посаду що пропонують і в той же день напишіть заяву на переведення на провідного спеціаліста. Так напевно будете при роботі, а не гадати "візьмуть -не візьмуть" .

Аноним (автор вопроса)

Пані Лесю, а атестацію мають проводити зразу чи ні?

Тільки тоді коли буде подано заяву щодо "провідного" (якщо такий порядок передбачено на фірмі), для рівнозначної посади не потрібно ж ніякої атестації...

Аноним

Це потрібно якийсь іспит здавати? Чи може достатньо відгук характеристики від попереднього керівника структурного підрозділу та стажу роботи не менше 2 років?

При написании ответа используется разметка Markdown.