380 дней назадАноним

Как подается иск, в канцеряию в одном экземляре или нескольких? нужно ли отправлять копии заявления ответчикам? нужно ли ставить входящий номер?

Стаття 177. Документи, що додаються до позовної заяви

  1. Позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.

  2. Правила цієї статті щодо подання копій документів не поширюються на позови, що виникають з трудових правовідносин, а також про відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок злочину чи каліцтвом, іншим ушкодженням здоров’я або смертю фізичної особи, незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність, досудове розслідування, прокуратури або суду.

  3. У разі необхідності до позовної заяви додаються клопотання та заяви позивача про звільнення (відстрочення, зменшення) від сплати судового збору, про призначення експертизи, витребування доказів тощо.

  4. До позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.

  5. Позивач зобов’язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).

  6. До заяви про визнання акта чи договору недійсним додається також копія (або оригінал) оспорюваного акта чи договору або засвідчений витяг з нього, а у разі відсутності акта чи договору у позивача - клопотання про його витребовування.

  7. До позовної заяви, підписаної представником позивача, додається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника позивача.

Аноним (автор вопроса)

Юлия Викторовна, это замечательн, но все еще не ясно, нужно ли копию отправлять ответчику и нужно ли деласть свой экземпляр и ставить на нем входящий?

а ви пункт перший читали? Додаються копії, а не докази відправки. А щодо вашого екземпляру, обов*язкових вимог немає, але для доказу подання, звісно, краще отримати відмітку на своєму екземплярі

І до речі, до змісту позову теж є вимоги - 175-176 цпк

Аноним (автор вопроса)

Простите, невнимательный) Спасибо большое)

Аноним (автор вопроса)

а небольшое уточнение, если ответчиков и третьих лиц в совокупности больше 10 лиц, на каждого требуется подать копию?

А про який позов йде мова: цивільний чи господарський? В господарському направляється сторонам та подаються до суду підтвердження направлення разом з позовом.

Аноним (автор вопроса)

Леся Кондратенко 0505542573 цивільний

При написании ответа используется разметка Markdown.