344 дня назадАноним

Доброго дня! Будь-ласка проконсультуйте, якщо мама дитини хворіє психічними розладами і відповідно довідки ЛКК психіатричної лікарні її дитині надано статус позбавленої батьківського піклування, як правильніше при подачі позовної заяви до суду прописати позбавлення її батьківських прав чи відібрання дитини без позбавлення батьківських прав? Чи потрібно платити судовий збір? Щиро дякую!

Це складно пояснити в двох словах. Тому оберіть юриста/адвоката з правої колонки та зверніться персонально - вам підготують грамотні необхідні звернення щоб все закінчилось позитивно. При цьому (клікнувши на «синій» текст імені юриста/адвоката) ви можете ознайомитись з рівнем кваліфікації конкретного фахівця, його іншими персональними даними, які він добровільно надав сайту, щоб допомогти вам здійснити правильний вибір та не потрапити на недосвідченого чи шахрая. Варто скористатись такою можливістю щоб отримувати якісну та корисну роботу!

Не можна позбавити батьківських прав матір, яка не виконує свої бальківські обов'язки через психічний розлад. Вам необхідно звернутися до Служби у справах дітей і виконувати їх рекомендації. Якщо дітям надано статус позбавлених батьківського піклування, то Служба вже займається дітьми. Отже, Вам необхідно працювати зі Службою. Якщо необхідна буде допомога у складанні документів до суду звертайтеся : irinach48@gmail.com.

Прочитайте для начала следующую статью http://blog.liga.net/user/omiletich/article/23294.aspx , лишить родительских прав возможно только это кропотливый процесс.

При написании ответа используется разметка Markdown.