400 дней назадАноним

Чоловік живе в Тернопільській області я подала на аліменти виконавчий лист у виконавчу службу за місцем реєстрації чоловіка на себе і на дитину(оскільки дитині лише 7м). Мені кажуть що нарахування буде відбуватись від середньої зарплати по його області, він згідний сам перераховувати кошти, але ж він офіційно працює в Київській області і не оплачує в повному обсязі того, того що є за рішенням суду а саме 1/4 від всіх видів доходу і має борг за декілька місяців на моє утримання. Питання: якщо чоловік не оплачує в повному обсязі аліментів, згідно його заробітньої плати, чи може він опиратись на те, що він і так не платить не меньше мінімальної на дитину? І чи може оскаржити чоловік у виконавчій службі рішення суду, щодо надання аліментів на мою користь до досягнення дитиною 3 річного віку? Якщо так, то за яких умов може оскаржити?

Аноним (автор вопроса)

Моє місце проживання Львівська обл.

Аноним (автор вопроса)

Невже немає нікого хто б допоміг мені з цим питанням?

Та допомогти можливо, але є багато питань. Звідки Ви знаєте який дохід у Вашого, я так розумію, колишнього чоловіка? Чому Ви вирішили що він повинен сплачувати саме виходячи з середнього доходу по регіону. Хто саме Вам каже що нарахування по середньому буде проводитись? Ви спочатку напишіть запит до виконавчої служби, саме письмовий запит, в якому задайте читкі питання стосовно доходу та сплати. А далі все залежить від відповіді. І на інше питання Ваше відповідь- дійсно Ваш колишній чоловік може через суд зменшити виплати на дитину та виплати Вам, але він повинен мати дакази того, що Ви наприклад працюєте, або маєте інші доходи. Окрім того у Виконавця дізнайтесь коли саме та на яке підприємство направлено виконавчий лист ( були випадки що виконавчий забували відправити на підприємство). І ще, Ваш чоловік має повне право вимагати від Вас звіт куди саме Ви витратили отримані кошти на дитину, а тому раджу зберігати усі чеки на прокупки для дитини.

Аноним (автор вопроса)

Ми не розлучені, він працює у поліції. Я вважаю не важко визначити дохід знаючи ідентифікаційний номер, і маючи паспортні дані чоловіка через Пенсійний фонд... якщо мені не дадуть таку інформацію... мабуть виконавча служба посилає запит в пенсійний, чи ні??? Якщо він не зявлявся на суди, затягував, і рішення було вже прийнято без нього, то яким чином він може оскаржити? ще раз подати в суд??? Питань залишаєтся багато, та все ж дуже дякую за відповідь. Дякую, що не залишили осторонь моє питання)

Аноним (автор вопроса)

Стосовно того що береться в середньому по регіону, то по телефону мені так пояснила працівниця виконавчої служби м. Тернопіль.. дивно якось... бо працює він в Києві...

если он официально трудоустроен - то будут брать часть дохода от его официального заработка.... по среднему считают если нет данных что он официально работает или безработный

При написании ответа используется разметка Markdown.