1111 дней назадКатя

Добрий день! Роз'ясніть мені, будь ласка, послідовність моїх дій. Я на 29 тижні вагітності зареєструвалась в центрі зайнятості не за місцем прописки (згідно постанови КМ України від 26,10,2011), при цьому в ЦЗ сказали, що виплати по безробіттю мені не будуть виплачуватись, оскільки стою на обліку не за місцем реєстрації чи дійсно так і має бути? Статус безробітної я отримаю через 8 днів, тобто буду вже на 30 тижні вагітності і відповідно ж отримаю довідку з ЖК для оформлення декрету. Які мої подальші дії? Я цю довідку спочатку показую в ЦЗ чи несу в орган праці та соціального захисту населення.? Якщо в ЦЗ, то це необхіно зробити одразу ж на 30 тижні? чи можливо пізніше, а в цей час ще стояти на обліку в ЦЗ і отримати допомогу по безробіттю (якщо її все ж таки будуть платити). Після пред'явлення цієї довідки в ЦЗ мене знімають з обліку чи ні? Чи є якісь обмежені терміни для оформлення допомоги на пологи та вагітнсть в органах праці та соціального захисту населення чи це можна зробити як до родів так і після. Дякую за відповідь!

248 дней назадАноним

Доброго дня, підкажіть будь-ласка, я вишла в декрет від цз, явка мені назначена через місяць після родів з свідоцтвом про народження, а я планую народжувати в росії, мій чоловік громадянський звідти, чи можу я прислати за себе сестру чи ще когось, бо явитись я явно не зможу, їхати 1000 км з новонародженим ніяк, а вони все ти маєш бути?

246 дней назадАноним

Добрий день!!!якшо я стаю на облік в цз яку я маю право отримати допомогу на першу титину??????

245 дней назадЛена

Здраствуйте! Я стаю в цз. Виплати заканчивают выплачивать 4.03. А в декрет отправляют 14.03. Когда заканчиваются выплаты снимают с учёта. От этого зависет дородовая помощь.

237 дней назадНеизвестный

Я звільнилась в червні 2013 року за згодою сторін. Зареєструвалась у ЦЗ як безробітня і отримую допомогу протягом 9 місяців (остання виплата 13 квітня 2014).Далі виплат не буде, але я можу залишатися на біржі. Зараз я вагітна 9 тижнів. Питання: чи є сенс мені залишатися в ЦЗ чи виписуватися звідти? Чи має значенна статус безробітньої у виплаті дородової і післяродової допомоги? Які документи і куди я маю нести у такому випадку? Буду дуже вдячна за відповідь.

226 дней назадАноним

Я зареєстрована в цз з 26.03.2013 року.виплата закінчилась- 26.12.2013 року. Перебуваю в ЦЗ за трудовою книжкою, допомога нараховувалася в розмірі 860 грн. за місяць. на 14.04.2014 рік маю довідку для призначення допомоги у звязку з вагітністю...на який розмір допомоги я маю право???

216 дней назадАноним

Здравствуйте, я стою на учете в ЦЗ, 17.04 последний срок, сейчас я беременна 4 недели, мне сказали, что нужно снимать с учета, так, как истекло 9 месяцев, имеют ли право в ЦЗ снимать с учета беременных или должны продолжить до декрета?

183 дня назадАноним

Здравствуйте!подскажите пожалуйста!я беременна 34 неделе,документы на дородовие виплати оформила на 30 неделе!На какую сумму я могу росчитувать если до етого не роботала и в цз не стояла?

154 дня назадАноним

Я вагітна на 3-му місяці і офіційно влаштована на роботі. В звязку з фінансовою кризою на фірмі мені пропонують компенсацію 1 тисячу гривень і звільнитись за згодою сторін. Не дуже хочу сваритись з людьми та хочу взнати що я втрачу фінансово по виплатах. Офіційно я получаю мінімальну заробітну платню.

135 дней назадАноним

Доброго дня! я стою на обліку у центрі зайнятості з 19 червня, планую їхати на відпочинок у Туреччину, чи можуть мене зняти з обліку якщо я перетнула кордон???

135 дней назадАноним

я вагітна на 3 місяці, стою на обліку у центрі зайнятості, Чи потрібно зараз повідомляти моєму спеціалісту про те що вагітна???

125 дней назадМила!

Здравствуйте....я на 24 недели беременности, в ЦЗ не стояла, официально не работала, могу ли я сейчас прийти, чтоб меня поставили на учет и выплачивали определенную сумму, сказав, что беременна??? И прописана я в поселке, но проживаю всё-время в городе...подскажите, как поступать правильно в данной ситуации и какие законы и правила существуют у ЦЗ для беременных

94 дня назадНаталя

Доброго дня! Підкажіть мені будласка. Я вагітна у друге,при першій вагітності я стояла на біржі і отримала декретні і плюс того 130 грн. кожного місяця,казали що будуть виплачувати до 3-х років але тепер зняли цю виплату,я зараз на 20-му тижні вагітності,а першій дитині 2 роки,підскажіть мої дії зараз,чи я отримаю допомогу на другу дитину,які документи мені потрібно зібрати??? Дякую!!!

69 дней назадКатя

Здравствуйте. Я не работаю, официально уволилась еще в ноябре 2013 года. В ЦЗ не обращалась. В данный момент беременна- 7 неделя. Ищу работу но все тщетно. Что в моей ситуации Вы мне можете посоветовать?

35 дней назадKathrine Kuhlman

Здравствуйте, Вам потрібен терміновий кредит, щоб очистити ваші борги або вам потрібен кредит капіталу для поліпшення вашого бізнесу? Ви відхилено банки та інші фінансові установи? Вам потрібен кредит консолідації або іпотеку? пошук не більше, як ми тут, щоб зробити всі ваші фінансові проблеми пішли в минуле. Ми позикових коштів з фізичних осіб потребує фінансової допомоги, які мають поганий кредит або потребує грошей оплачувати рахунки, інвестувати в бізнес в розмірі 2%. Я хочу використати цю середу повідомити Вам, що ми надаємо надійну і отримувача допомоги та будуть готові запропонувати вам кредит. Так зв'яжіться з нами сьогодні через електронну пошту: kathrinekuhlmanloancompany@gmail.com

31 день назадАноним

Dear Sir / Madam,

Ми пропонуємо приватні, комерційні і персональні кредити з дуже мінімальні річні процентні ставки як низько як 2% протягом 1 року до 47 років строком погашення тривалістю до будь-якої частини світу. Ми видаємо кредити в діапазоні від 2000 євро в 20 мільйонів євро. Наші кредити добре застраховані і максимальну безпеку є нашим пріоритетом.; Будь ласка, зверніть увагу, що якщо вам менше 18 років вам не доведеться використовувати всі ваші дані будуть належним чином оновлюються з вашими країнах з високою комісії, тому переконайтеся, що ви щирі, перш ніж застосовувати. зв'яжіться з нами по електронній пошті: zenithloanlimited@gmail.com

28 дней назадHarry Fragnad

Гаррі Fragnad Фінанси / Швидкий позики Гаррі Fragnad Фінанси пропонує комерційні і персональні кредити на 2% річних, лізинг і середнього ринку фінансів рішень, які можуть допомогти індивідуальні або фірми збірку сильніше, краще майбутнє. Ви були відхилені фінансових інститутів або під контролем боргу? Ця фірма забезпечить необхідну фінансову рішення. Утвердження і передачі кредиту займає два робочих дня тільки для отримання додаткової інформації звертатися Ця адреса електронної harryfragnad@outlook.com для більш докладної інформації.

27 дней назадMr.David

Ви потребуєте кредит або потрібен кредит, щоб створити свій власний бізнес з хорошою компанією і 100% гарантувати ось ми в офісі ви краще, як ви подаєте заяву на кредит сьогодні, напишіть нам на davidloanscompany@gmail.com для більш інформація

10 дней назадмісіс Мері Павла

вам потрібен кредит, якщо так, зв'яжіться зі мною сьогодні в marypaulloan1@gmail.com

сформувати місіс Мері Павла

10 дней назадemmanuel thomas

Привіт, Вам потрібно терміново кредит, щоб очистити ваші борги або вам потрібен кредит капіталу для поліпшення вашого бізнесу? ви були відхилені банки та інші фінансові установи? Вам потрібен кредит консолідації або іпотеку? пошук не більше, як ми тут, щоб зробити всі ваші фінансові проблеми пішли в минуле. Ми позикових коштів з фізичних осіб потребує фінансової допомоги, які мають поганий кредит або потребує грошей оплачувати рахунки, інвестувати в бізнес в розмірі 2%. Я хочу використати цю середу повідомити Вам, що ми надаємо надійну і бенефіціара допомогу і будуть готові запропонувати вам кредит. Так, зв'яжіться з нами сьогодні через електронну пошту: emmanuelthomasloancompany@gmail.com

10 дней назадJames

Ви ділова людина або жінка, яка потребує термінової фінансової допомоги ?? Вам потрібен кредит по будь-якої причини ?? Вам потрібен кредит, щоб оплатити свої борги або почати свій бізнес ?? всі ваші фінансові проблеми можуть бути, ось іде ваша допомога, оскільки ми пропонуємо кредити за низькою відсотковою ставкою 2%. Зв'яжіться з нами сьогодні на Jp.finance@aol.com або Jplenders@blumail.org

7 дней назадLARRY BUKNOR

Ми хочемо видавати кредит, кому коли-небудь, що знаходиться в необхідності кредиту під низький відсоток ставки на 2%, ми видаємо кредит від мінімуму 3,000.00 USD до максимальних 100000 долари, фунти, євро. Якщо цікаво, зв'яжіться з нами по електронній пошті: worldbestloans@gmail.com

7 дней назадlouis Anderson

Луї Андерсон Фінанси прийти і відчути різницю

Ми компанія, зареєстрована, кредитні гроші тим, що потребують фінансової допомоги терміново, і ті, які були відмовлено в кредит від банків через низький кредитного рейтингу, Бізнес кредит, освітній кредит, Автокредит, Будинок кредиту, позики компанії (і т.д.) або ви хочете, щоб погасити свої погані борги або рахунки, або ви стали жертвами обману, перш ніж підроблені гроші кредиторам? Вітаємо вас зараз знаходяться в потрібному місці, надійний Луї Андерсон Фінанси, які дають кредити з дуже низькою процентною ставкою 2% прийшов, щоб покласти край всім вашим проблемам, для отримання більш детальної інформації та питань, зв'яжіться з нами через нашу компанію E - Mail: louisandersonfinance@gmail.com (* Персональний кредит Бізнес-кредити (Secure та незабезпечених)

Ви порадите, щоб заповнити цю інформацію нижче і відправити його назад до нас.

       Подробиці заявника:
      =======================

Ім'я: ................................................ ....................

Адреса: ................................................ .... .............

Національність: ................................................ ...

Країна: ...................... Держава: ................... Місто: ... ....

Zip / Код: ...................... Телефон: ...................... , Факс: ...

Дата народження: ...................... Пол: ......................

Статус: ........... Рід занять :. .............................

Запитувана сума: ..................... За словами ....................

Мета для кредиту: .............................................. .......

Сума кредиту ............................................... . ...... .......

Ви розумієте по-англійськи? ..........................................

Щомісячний дохід: ............................................... ............

Кредити / Тривалість: .............................................. ......

Я (г-н / г-жа) ............................................ .... справжнім заявити, що наведена вище інформація про мене вірна.

Дата: ........................ 2014

З повагою,

Містер. Луї Андерсон

Найшвидші кредити пропонують.

прийти і відчути різницю louisandersonfinance@gmail.com

4 дня назадJonna Finance

Вам потрібен кредит? ми пропонуємо кредиту бізнес-кредит, компанія кредит, авто кредит, будинок кредит і всі види кредиту, і ця компанія пропонує кредит за ставкою, 2% відсотка дуже низькою, так що якщо ви зацікавлені в кредит ми хочемо, щоб ви повернутися до так по електронній пошті: jonnafinance@outlook.com

При написании ответа используется разметка Markdown.

Подписка на ответы на этот вопрос (уже 15 подписчиков)

Мы шлём письма по поводу каждого ответа. Отписаться можно с помощью ссылки, содержащейся в каждом из писем. Отвечать на письма не нужно.