1270 дней назадКатя

Добрий день! Роз'ясніть мені, будь ласка, послідовність моїх дій. Я на 29 тижні вагітності зареєструвалась в центрі зайнятості не за місцем прописки (згідно постанови КМ України від 26,10,2011), при цьому в ЦЗ сказали, що виплати по безробіттю мені не будуть виплачуватись, оскільки стою на обліку не за місцем реєстрації чи дійсно так і має бути? Статус безробітної я отримаю через 8 днів, тобто буду вже на 30 тижні вагітності і відповідно ж отримаю довідку з ЖК для оформлення декрету. Які мої подальші дії? Я цю довідку спочатку показую в ЦЗ чи несу в орган праці та соціального захисту населення.? Якщо в ЦЗ, то це необхіно зробити одразу ж на 30 тижні? чи можливо пізніше, а в цей час ще стояти на обліку в ЦЗ і отримати допомогу по безробіттю (якщо її все ж таки будуть платити). Після пред'явлення цієї довідки в ЦЗ мене знімають з обліку чи ні? Чи є якісь обмежені терміни для оформлення допомоги на пологи та вагітнсть в органах праці та соціального захисту населення чи це можна зробити як до родів так і після. Дякую за відповідь!

408 дней назадАноним

Доброго дня, підкажіть будь-ласка, я вишла в декрет від цз, явка мені назначена через місяць після родів з свідоцтвом про народження, а я планую народжувати в росії, мій чоловік громадянський звідти, чи можу я прислати за себе сестру чи ще когось, бо явитись я явно не зможу, їхати 1000 км з новонародженим ніяк, а вони все ти маєш бути?

406 дней назадАноним

Добрий день!!!якшо я стаю на облік в цз яку я маю право отримати допомогу на першу титину??????

405 дней назадЛена

Здраствуйте! Я стаю в цз. Виплати заканчивают выплачивать 4.03. А в декрет отправляют 14.03. Когда заканчиваются выплаты снимают с учёта. От этого зависет дородовая помощь.

396 дней назадНеизвестный

Я звільнилась в червні 2013 року за згодою сторін. Зареєструвалась у ЦЗ як безробітня і отримую допомогу протягом 9 місяців (остання виплата 13 квітня 2014).Далі виплат не буде, але я можу залишатися на біржі. Зараз я вагітна 9 тижнів. Питання: чи є сенс мені залишатися в ЦЗ чи виписуватися звідти? Чи має значенна статус безробітньої у виплаті дородової і післяродової допомоги? Які документи і куди я маю нести у такому випадку? Буду дуже вдячна за відповідь.

385 дней назадАноним

Я зареєстрована в цз з 26.03.2013 року.виплата закінчилась- 26.12.2013 року. Перебуваю в ЦЗ за трудовою книжкою, допомога нараховувалася в розмірі 860 грн. за місяць. на 14.04.2014 рік маю довідку для призначення допомоги у звязку з вагітністю...на який розмір допомоги я маю право???

375 дней назадАноним

Здравствуйте, я стою на учете в ЦЗ, 17.04 последний срок, сейчас я беременна 4 недели, мне сказали, что нужно снимать с учета, так, как истекло 9 месяцев, имеют ли право в ЦЗ снимать с учета беременных или должны продолжить до декрета?

342 дня назадАноним

Здравствуйте!подскажите пожалуйста!я беременна 34 неделе,документы на дородовие виплати оформила на 30 неделе!На какую сумму я могу росчитувать если до етого не роботала и в цз не стояла?

314 дней назадАноним

Я вагітна на 3-му місяці і офіційно влаштована на роботі. В звязку з фінансовою кризою на фірмі мені пропонують компенсацію 1 тисячу гривень і звільнитись за згодою сторін. Не дуже хочу сваритись з людьми та хочу взнати що я втрачу фінансово по виплатах. Офіційно я получаю мінімальну заробітну платню.

295 дней назадАноним

Доброго дня! я стою на обліку у центрі зайнятості з 19 червня, планую їхати на відпочинок у Туреччину, чи можуть мене зняти з обліку якщо я перетнула кордон???

295 дней назадАноним

я вагітна на 3 місяці, стою на обліку у центрі зайнятості, Чи потрібно зараз повідомляти моєму спеціалісту про те що вагітна???

285 дней назадМила!

Здравствуйте....я на 24 недели беременности, в ЦЗ не стояла, официально не работала, могу ли я сейчас прийти, чтоб меня поставили на учет и выплачивали определенную сумму, сказав, что беременна??? И прописана я в поселке, но проживаю всё-время в городе...подскажите, как поступать правильно в данной ситуации и какие законы и правила существуют у ЦЗ для беременных

253 дня назадНаталя

Доброго дня! Підкажіть мені будласка. Я вагітна у друге,при першій вагітності я стояла на біржі і отримала декретні і плюс того 130 грн. кожного місяця,казали що будуть виплачувати до 3-х років але тепер зняли цю виплату,я зараз на 20-му тижні вагітності,а першій дитині 2 роки,підскажіть мої дії зараз,чи я отримаю допомогу на другу дитину,які документи мені потрібно зібрати??? Дякую!!!

229 дней назадКатя

Здравствуйте. Я не работаю, официально уволилась еще в ноябре 2013 года. В ЦЗ не обращалась. В данный момент беременна- 7 неделя. Ищу работу но все тщетно. Что в моей ситуации Вы мне можете посоветовать?

140 дней назадАноним

доброго дня!я стала на облік на 27 тижні вагітності,статус безробітної мені дадуть через 8 днів,тобто буде вже 28 тижнів.Скажіть будь ласка чи буду я отримувати якійсь виплати,адже в 30 тижнів йдуть в декрет???до того я працювала і мені сказали принести довідку з роботи про доходи...дякую

118 дней назадАноним

добрий день!у мене таке питання: якщо людина встала на облік у ЦЗ з постійного місця роботи по згоді обох сторін,була на обліку 7 місяців і пішла у декретну відпустку.Чи маю я право на виплати по декрету у ЦЗ?

117 дней назадАноним

Здравствуйте ! скажите пожалуйста какие документы нужны что бы стать на учет в ЦЗ ? я беременна на 4 недели , нужно ли там об этом говорить сразу или сказать позже ?

104 дня назадХристина

Доброго дня! Скажіть будь-ласка в мене термін вагітності 23 тижні, чи варто ставати на облік в центр зайнятості (чи будуть нараховані якісь додаткові виплати), чи це марна трата часу?

97 дней назадАноним

я стала на облік в цз на28 тижні,до цього працювала принесла довідку про доходи за останні 6 міс.маю 3 роки стажу,в цз мені нічого не платили,оскільки в 30 я принесла довідку про декрет....цікавить питання скільки мені нарахують дородових???від мін 544 грн.,чи від 860грн.дякую...

70 дней назадЛюдмила

Добрий день! Роз'ясніть мені, будь ласка, послідовність моїх дій. Я на 15 тижні вагітності зареєструвалась в центрі зайнятості не за місцем прописки , стажу не маю. незнаю коли мені сказати про вагітність, як нарахують першу виплату чи раніше, бо дуже хочу щоб виплатили перед родові декретні.я незнаю як поступити, боюсь, щоб не зняли з біржі. і взагалі як ці передродові кошти мають нараховуватись? це біржа нараховує чи інший орган ?

61 день назадАноним

Доброго дня! Я стала на біржу на 28 тижні і за 3 дні до цього звільнилася з роботи за власним бажанням.....Чи буде мені виплачена якась допомога перед родами і після???

47 дней назадАноним

З 17 вересня 2014року я перебуваю на обліку в Центрі зайнятості 23 листопада я родила другу дитину лікарняний листок нікуди не подаваламаю статус одинокої мами. Сьогодні позвонили і сказали шо гроші за ці місяці прийдеться повернути. Скажіть що мені робити

20 дней назадСВЕТЛАНА

доброго дня скажіть будь ласка я вагітна 21 неділю по сімейним обставинам два роки офіційно непрацюю чи можу ястати на облік в ЦЗ щоб отримати хоч якусь допомогу на роди???

18 дней назадНаташа

Доброго дня! Мені через місяць виходити з декрету, працювала я на державному підприємстві, якщо я звільнюсь за згодою сторін, то яку суму я буду отримувати в центрі зайнятості, так як довідки про доходи в мене не буде? Дуже дякую.

11 дней назадтетяна

добрий день. скажіть будь-ласка, моїй дитині буде три роки, за спеціальністю я вчитель чи можу я стати на біржу, яка сума при цьому буде платитись? дякую.

6 дней назадАноним

Доброго дня.Я на 21тижні вагітності.Сьогодні вперше звернулась в центр зайнятості,про вагітність не казала.Одразу дали направлення на роботу.А там я сказала що вагітна і мені в направленні написали:кандидатура не відповідає вимогам у зв язку з-іде в декрет.Чи можуть мене тепер не поставити на біржу?

При написании ответа используется разметка Markdown.

Подписка на ответы на этот вопрос (уже 21 подписчик)

Мы шлём письма по поводу каждого ответа. Отписаться можно с помощью ссылки, содержащейся в каждом из писем. Отвечать на письма не нужно.

Поиск