1928 дней назадКатя

Добрий день! Роз'ясніть мені, будь ласка, послідовність моїх дій. Я на 29 тижні вагітності зареєструвалась в центрі зайнятості не за місцем прописки (згідно постанови КМ України від 26,10,2011), при цьому в ЦЗ сказали, що виплати по безробіттю мені не будуть виплачуватись, оскільки стою на обліку не за місцем реєстрації чи дійсно так і має бути? Статус безробітної я отримаю через 8 днів, тобто буду вже на 30 тижні вагітності і відповідно ж отримаю довідку з ЖК для оформлення декрету. Які мої подальші дії? Я цю довідку спочатку показую в ЦЗ чи несу в орган праці та соціального захисту населення.? Якщо в ЦЗ, то це необхіно зробити одразу ж на 30 тижні? чи можливо пізніше, а в цей час ще стояти на обліку в ЦЗ і отримати допомогу по безробіттю (якщо її все ж таки будуть платити). Після пред'явлення цієї довідки в ЦЗ мене знімають з обліку чи ні? Чи є якісь обмежені терміни для оформлення допомоги на пологи та вагітнсть в органах праці та соціального захисту населення чи це можна зробити як до родів так і після. Дякую за відповідь!

Аноним

Доброго дня, підкажіть будь-ласка, я вишла в декрет від цз, явка мені назначена через місяць після родів з свідоцтвом про народження, а я планую народжувати в росії, мій чоловік громадянський звідти, чи можу я прислати за себе сестру чи ще когось, бо явитись я явно не зможу, їхати 1000 км з новонародженим ніяк, а вони все ти маєш бути?

Аноним

Добрий день!!!якшо я стаю на облік в цз яку я маю право отримати допомогу на першу титину??????

Лена

Здраствуйте! Я стаю в цз. Виплати заканчивают выплачивать 4.03. А в декрет отправляют 14.03. Когда заканчиваются выплаты снимают с учёта. От этого зависет дородовая помощь.

Неизвестный

Я звільнилась в червні 2013 року за згодою сторін. Зареєструвалась у ЦЗ як безробітня і отримую допомогу протягом 9 місяців (остання виплата 13 квітня 2014).Далі виплат не буде, але я можу залишатися на біржі. Зараз я вагітна 9 тижнів. Питання: чи є сенс мені залишатися в ЦЗ чи виписуватися звідти? Чи має значенна статус безробітньої у виплаті дородової і післяродової допомоги? Які документи і куди я маю нести у такому випадку? Буду дуже вдячна за відповідь.

Аноним

Я зареєстрована в цз з 26.03.2013 року.виплата закінчилась- 26.12.2013 року. Перебуваю в ЦЗ за трудовою книжкою, допомога нараховувалася в розмірі 860 грн. за місяць. на 14.04.2014 рік маю довідку для призначення допомоги у звязку з вагітністю...на який розмір допомоги я маю право???

Аноним

Здравствуйте, я стою на учете в ЦЗ, 17.04 последний срок, сейчас я беременна 4 недели, мне сказали, что нужно снимать с учета, так, как истекло 9 месяцев, имеют ли право в ЦЗ снимать с учета беременных или должны продолжить до декрета?

Аноним

Здравствуйте!подскажите пожалуйста!я беременна 34 неделе,документы на дородовие виплати оформила на 30 неделе!На какую сумму я могу росчитувать если до етого не роботала и в цз не стояла?

Аноним

Я вагітна на 3-му місяці і офіційно влаштована на роботі. В звязку з фінансовою кризою на фірмі мені пропонують компенсацію 1 тисячу гривень і звільнитись за згодою сторін. Не дуже хочу сваритись з людьми та хочу взнати що я втрачу фінансово по виплатах. Офіційно я получаю мінімальну заробітну платню.

Аноним

Доброго дня! я стою на обліку у центрі зайнятості з 19 червня, планую їхати на відпочинок у Туреччину, чи можуть мене зняти з обліку якщо я перетнула кордон???

Аноним

я вагітна на 3 місяці, стою на обліку у центрі зайнятості, Чи потрібно зараз повідомляти моєму спеціалісту про те що вагітна???

Мила!

Здравствуйте....я на 24 недели беременности, в ЦЗ не стояла, официально не работала, могу ли я сейчас прийти, чтоб меня поставили на учет и выплачивали определенную сумму, сказав, что беременна??? И прописана я в поселке, но проживаю всё-время в городе...подскажите, как поступать правильно в данной ситуации и какие законы и правила существуют у ЦЗ для беременных

Наталя

Доброго дня! Підкажіть мені будласка. Я вагітна у друге,при першій вагітності я стояла на біржі і отримала декретні і плюс того 130 грн. кожного місяця,казали що будуть виплачувати до 3-х років але тепер зняли цю виплату,я зараз на 20-му тижні вагітності,а першій дитині 2 роки,підскажіть мої дії зараз,чи я отримаю допомогу на другу дитину,які документи мені потрібно зібрати??? Дякую!!!

Катя

Здравствуйте. Я не работаю, официально уволилась еще в ноябре 2013 года. В ЦЗ не обращалась. В данный момент беременна- 7 неделя. Ищу работу но все тщетно. Что в моей ситуации Вы мне можете посоветовать?

Аноним

доброго дня!я стала на облік на 27 тижні вагітності,статус безробітної мені дадуть через 8 днів,тобто буде вже 28 тижнів.Скажіть будь ласка чи буду я отримувати якійсь виплати,адже в 30 тижнів йдуть в декрет???до того я працювала і мені сказали принести довідку з роботи про доходи...дякую

Аноним

добрий день!у мене таке питання: якщо людина встала на облік у ЦЗ з постійного місця роботи по згоді обох сторін,була на обліку 7 місяців і пішла у декретну відпустку.Чи маю я право на виплати по декрету у ЦЗ?

Аноним

Здравствуйте ! скажите пожалуйста какие документы нужны что бы стать на учет в ЦЗ ? я беременна на 4 недели , нужно ли там об этом говорить сразу или сказать позже ?

Христина

Доброго дня! Скажіть будь-ласка в мене термін вагітності 23 тижні, чи варто ставати на облік в центр зайнятості (чи будуть нараховані якісь додаткові виплати), чи це марна трата часу?

Аноним

я стала на облік в цз на28 тижні,до цього працювала принесла довідку про доходи за останні 6 міс.маю 3 роки стажу,в цз мені нічого не платили,оскільки в 30 я принесла довідку про декрет....цікавить питання скільки мені нарахують дородових???від мін 544 грн.,чи від 860грн.дякую...

Людмила

Добрий день! Роз'ясніть мені, будь ласка, послідовність моїх дій. Я на 15 тижні вагітності зареєструвалась в центрі зайнятості не за місцем прописки , стажу не маю. незнаю коли мені сказати про вагітність, як нарахують першу виплату чи раніше, бо дуже хочу щоб виплатили перед родові декретні.я незнаю як поступити, боюсь, щоб не зняли з біржі. і взагалі як ці передродові кошти мають нараховуватись? це біржа нараховує чи інший орган ?

Аноним

Доброго дня! Я стала на біржу на 28 тижні і за 3 дні до цього звільнилася з роботи за власним бажанням.....Чи буде мені виплачена якась допомога перед родами і після???

Аноним

З 17 вересня 2014року я перебуваю на обліку в Центрі зайнятості 23 листопада я родила другу дитину лікарняний листок нікуди не подаваламаю статус одинокої мами. Сьогодні позвонили і сказали шо гроші за ці місяці прийдеться повернути. Скажіть що мені робити

СВЕТЛАНА

доброго дня скажіть будь ласка я вагітна 21 неділю по сімейним обставинам два роки офіційно непрацюю чи можу ястати на облік в ЦЗ щоб отримати хоч якусь допомогу на роди???

Наташа

Доброго дня! Мені через місяць виходити з декрету, працювала я на державному підприємстві, якщо я звільнюсь за згодою сторін, то яку суму я буду отримувати в центрі зайнятості, так як довідки про доходи в мене не буде? Дуже дякую.

тетяна

добрий день. скажіть будь-ласка, моїй дитині буде три роки, за спеціальністю я вчитель чи можу я стати на біржу, яка сума при цьому буде платитись? дякую.

Аноним

Доброго дня.Я на 21тижні вагітності.Сьогодні вперше звернулась в центр зайнятості,про вагітність не казала.Одразу дали направлення на роботу.А там я сказала що вагітна і мені в направленні написали:кандидатура не відповідає вимогам у зв язку з-іде в декрет.Чи можуть мене тепер не поставити на біржу?

Ксенія

я работаю по договору пгх могу ли я расчитывать на декрет, либо лутше стать на биржу при беременности для получения каких либо декретных?

галя

Моій дитині 3місяці я знялася з біржі по догляду,чи потрібна довідка у відділ праці з біржі?

Людмила

Після закінчення внз працювала 1.5 місяці й звільнилась з роботи за власним бажанням. зараз вагітна 21 тиждень. чи маю право стати на біржу і які потрібні документи?

Людмила

Після закінчення внз працювала 1.5 місяці й звільнилась з роботи за власним бажанням. зараз вагітна 21 тиждень. чи маю право стати на біржу і які потрібні документи?

Лера

я безробітня, на біржі не стою, скоро 30 тиждень! на яку допомогу можу розраховувати? які потрібно зібрати документи? спасибо за ответ!

Аноним

Катя

Аноним

Скажіть будь ласка,яку дородову допомогу я отримаю,якщо ніде не працюю і на біржі не стою.Я на 30 тижні.Дякую.

Юлия

А якщо не працювала більше пів року,тоді як з цим бути?

Татьяна С

Я вагітна 12 тижнів стою на біржі шо мені робити?Повідомляти своєму спеціалісту?

виктория

Скажыте я на 21 неделе беременности могу ли я стать в цз и будут ли мне какая выплата

Наталя

Доброго дня! У мене таке питаня, я стою на биржи, на Даний момент нахожусь на 27 Тижни вагитности, у мене е чорнобильське доросле 4-и категории. Чи маю я право Пити в декретну видпустку на 27 тижни вагитности по чорнобильському. Мий гинеколог говорить, що зняли зону и ликарняний лист ти получиш писля 30 тижня, проживаю в киивський обл.

Аноним

я на 22 тижні вагітності чи можу я стати на біржу маючи донечку 2рочки

Аноним

Доброго вечора)) скажіть будь ласка, я стою на біржі скоро буде 30 тижнів, на біржі сказали що як буде 30 то принести декретний лист, чи нести їм відразу чи можна зачекати і отримувати допомогу далі... і чи нараховують якусь допомогк якщо стояв на біржі?

Люба

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, які документи і довідки потрібно мати, щоб стати на біржу на 26-27 тижні вагітності, якщо ніде до цього офіційно не працювала? Яка саме допомога буде виплачуватися і до якого терміну?

віка

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можна і які документи і довідки потрібно мати, щоб стати на біржу на 25-26тижні вагітності, якщо ніде до цього офіційно не працювала? Яка саме допомога буде виплачуватися і до якого терміну? Скажіть будь-ласка яку дородову допомогу я отримаю якщо стану на біржу і яку якщо не стану? Дякую.

Елена

Добрий день, підкажіть будь-ласка, якщо вагітна безробітна, що вона має зробити щоб в трудову їй вписали декретну відпустку? стати на облік в центр зайнятості? дуже дякую

Анна

Доброго дня) Підкажіть мені будь ласка, як бути)....я зареєструвалась в центр зайнятості, досвіду роботи немаю зовсім. Згодом потрапивши на лікування в стаціонар до лікарні, дізналась що вагітна.....таким чином я пропустила перший семінар в ЦЗ. Натомість мені видали довідку про лікування де було зазначено термін вагітності 7 тижнів. Після цього я пішла в ЦЗ, надала довідку. На що мені відповіли, ви вагітні значить ми знімаємо вас з обліку....Чому, з якої причини,? мені нічого не пояснивши виштовхали за двері. Наскільки правомірні їхні дії, і що я маю робити в цьому випадку?

Аноним

Добрий день скажіть будь-ласка чи можу я стати в ЦЗ якщо я не маю диплому про освіту ні де офіційно не працювала і вагітна 8 тижнів якщо так то які документи потрібно?

Аноним

Добрий день скажіть будь-ласка чи можу я стати в ЦЗ якщо я не маю диплому про освіту ні де офіційно не працювала і вагітна 8 тижнів якщо так то які документи потрібно?

Татьяна

Здравствуйте.15.11.2012 вышла в декрет с ЦЗ.На бирже труда стояла 4 месяца.По выходу в декрет приостановили статус и выплаты.После достижения ребенка 3 лет пришла на поновление в ЦЗ (19. 02.2016).Статус безработной(ПОНОВЛЕНИЕ) будет но выплат не будет В СВЯЗИ С НОВЫМ ЗАКОНОМ ,который приняли в 2015 . Выплаты ЕЩЕ 5 МЕСЯЦЕВ-надежда,роботу найти трудно в селе.Поясните пожалуйста этот ЗАКОН .Правомерно ли лишают меня выплат.СПАСИБО.

Валентина

Добрий день!!! Скажить скильки я получу якщо я стала на биржу в 16 тижнив вагитности. Я не працювала

Наталія

Доброго дня! Підкажіть будь ласка я зараз працюю продавцем в магазині хочуть звільнити за власним бажанням я знахожусь на 22-тижні вагітності так морально чавлятьщо вже не сила .Питання якщо я зараз звільнюся за всласним бажанням мене поставлять в ЦЗ, чи мають право мені відмовити, і можу розраховувати на якусь виплату з соц страху. Дуже дякую за відповідь

катя

доброго дня!Я стояла на біржі 1 рік і отримала всю виплату за цей період,і ніде не працювала офіційно з того часу,останню виплату отримала в лютому 2015, зараз вагітна 21 тиждень.Чи можу я знову стати на облік ЦЗ,підкажіть будь ласка.

Таня

Добрий день.Я стою в центри зайнятости 2 мисяць

у мене оплата скорочена на 90 календарних днив.тобто оплата начнется 19 листопада. и в декрет мени теж ити 19 листоп

ада. скажить будласка яки будуть у мене дикретни якщо в цз. мени ниразу небуло оплати.оплата мала бути 540 гривень. але скоротили через те що на попередни роботи я звильнилася за власним бажанням.

Оксана

Доброго дня! Скажіть будь-ласка, як нараховуються виплати: я вагітна на 27 тижні. Я за два роки, вдруге стою в центрі зайнятості і через два тижні іду в декрет. Мені сказали, що як я маю статус безробітного, буду отримувати допомогу по безробіттю в розмірі 70%. Як це вираховується, і на протязі якого терміну виплачуються ці виплати?

Аноним

Скажіть будь ласка якщо вагітна.то до чкого періоду вагітності можна стати на біржу.і як виплачують дородові і після якщо до цього часу офіційно непрацювали.Скільки зараз виплачується при народженні другої дитини

Анна

Добрый день! В ЖК мне выдали справку 147/0 и в графе место жительства написали место прописки. Имеет ли это значение при назначении выплат? Какой именно адрес нужно указывать в этой графе, если я планирую получать помощь именно по месту жительства, а не прописки? Какие нужны документы, чтобы оформить и получить помощь именно по месту жительства?

При написании ответа используется разметка Markdown.