1966 дней назадКатя

Добрий день! Роз'ясніть мені, будь ласка, послідовність моїх дій. Я на 29 тижні вагітності зареєструвалась в центрі зайнятості не за місцем прописки (згідно постанови КМ України від 26,10,2011), при цьому в ЦЗ сказали, що виплати по безробіттю мені не будуть виплачуватись, оскільки стою на обліку не за місцем реєстрації чи дійсно так і має бути? Статус безробітної я отримаю через 8 днів, тобто буду вже на 30 тижні вагітності і відповідно ж отримаю довідку з ЖК для оформлення декрету. Які мої подальші дії? Я цю довідку спочатку показую в ЦЗ чи несу в орган праці та соціального захисту населення.? Якщо в ЦЗ, то це необхіно зробити одразу ж на 30 тижні? чи можливо пізніше, а в цей час ще стояти на обліку в ЦЗ і отримати допомогу по безробіттю (якщо її все ж таки будуть платити). Після пред'явлення цієї довідки в ЦЗ мене знімають з обліку чи ні? Чи є якісь обмежені терміни для оформлення допомоги на пологи та вагітнсть в органах праці та соціального захисту населення чи це можна зробити як до родів так і після. Дякую за відповідь!

Аноним

Скажіть будь ласка якщо вагітна.то до чкого періоду вагітності можна стати на біржу.і як виплачують дородові і після якщо до цього часу офіційно непрацювали.Скільки зараз виплачується при народженні другої дитини

Анна

Добрый день! В ЖК мне выдали справку 147/0 и в графе место жительства написали место прописки. Имеет ли это значение при назначении выплат? Какой именно адрес нужно указывать в этой графе, если я планирую получать помощь именно по месту жительства, а не прописки? Какие нужны документы, чтобы оформить и получить помощь именно по месту жительства?

Марта

Доброї ночі. Мені сказали , що вагітних не хочуть брати в ЦЗ на облік, що краще або не сказати про вагітність або взагалі не намагатись вставати. Я на 15тижні

А ви спробуйте. Вас ніхто не зобов'язує розповідати про вагітність.

Безробітні жінки можуть бути зареєстровані в ЦЗ, а можуть і не стояти на обліку. Різниця полягає тільки в сумі виплати та документах, які необхідно надати до Управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації. 1) Безробітним, зареєстрованим у Центрі зайнятості, нараховується 100% мінімального розміру допомоги по безробіттю. Отримавши лікарняний лист, жінка знімається з обліку в ЦЗ і надає документи в УП і СЗН.(момент оформлення допомоги). 2) Для отримання допомоги по вагітності та пологах необхідно надати заяву, трудову книжку, лікарняний лист і довідку з Центру зайнятості про те, що ви не отримуєте в них допомогу з безробіття. Крім того, треба оформити банківську картку, на яку будуть перераховувати гроші.. Рахунок на отримання соціальних виплат можна відкрити в будь-якому зручному банку, а копію договору та реквізити картки надати в УП і СЗН.

При написании ответа используется разметка Markdown.